×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
مدیرعامل فولاد سنگان، چهره سال ارتباطی شد

آیین گرامیداشت “روز روابط عمومی” و یازدهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با موضوع روابط عمومی و اعتمادو نیز معرفی ستارگان روابط عمومی در سال ۱۴۰۳ برگزار شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط‌عمومی فولاد سنگان، یازدهمین دوره جشنواره ستارگان روابط‌ عمومی ایران و آیین نکوداشت روز ملی روابط ‌عمومی به همت انجمن بین المللی روابط عمومی(IPRA)، انجمن روابط عمومی ایران، و با حضور اکبر نصراللهی- عضو شورای اطلاع رسانی دولت، بابک نگاهداری- رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، عباس جوهری- معاون سیاسی استانداری تهران و شماری از فعالان ارتباطی ایرانی و بین‌المللی و نیز قرائت پیام رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی(IPRA)، در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما در تهران برگزار شد.

بنابراین گزارش، در یازدهمین جشنواره ستارگان روابط‌عمومی، دکتر علی امرایی، مدیرعامل فولاد سنگان به واسطه ارتباط سازنده با رسانه‌ها به عنوان چهره سال ارتباطی مدیر ارشد انتخاب شد.

گفتنی است، روابط‌عمومی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان با رای هیئت داوران در این رویداد و با کسب امتیازهای لازم از ارزیابی‌های تخصصی و درخشش در عرصه‌های مختلف (تولید محتوی، ارتباط با رسانه‌ها، رسانه محوری و …) و کسب قابلیت و شایستگی‌های لازم، به عنوان ستاره ملی روابط‌عمومی ایران سال اعلام و با دریافت تندیس و لوح سپاس مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

گفتنی است، در این رویداد، بر نقش روابط عمومی در اعتمادسنجی، اعتمادسازی و اعتمادگستری تأکید و این جشنواره هر سال با هدف تجلیل از عملکرد متخصصان، صاحب نظران حوزه روابط عمومی و برای تاکید بر نقش اساسی این نهاد در ساختارهای سازمان‌ها با حضور اساتید مجرب حوزه روابط عمومی برگزار می‌گردد.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches