×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
مدیرعامل بیمه البرز جسورانه عمل کرد و خوش درخشید

رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با حضور در آیین اختتامیه گردهمایی مدیران و روسای برتر شعب، مجموعه اقدامات سال گذشته بیمه البرز را قابل توجه ارزیابی کرد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر علی استادهاشمی در این آیین با اشاره به کارنامه قابل قبول مدیرعامل بیمه البرز در یکسال گذشته گفت:

مدیریت صحیح و جسورانه با بهره مندی از توانمندی کارشناسان خبره شرکت، نتایج چشمگیری را رقم زد که از این رو به خانواده بزرگ بیمه البرز تبریک عرض می نمایم.

رییس کل بیمه مرکزی برگزاری گردهمایی و هم اندیشی مدیران و روسای شعب را اقدامی ارزشمند و مفید دانست که با انتقال نقطه نظرات و شناسایی نقاط ضعف و قوت موجب توانمندی هرچه بیشتر کارکنان شرکت های بیمه ای می شود.

دکتر استاد هاشمی از صنعت بیمه بعنوان مامنی برای یاری رسانی به هموطنان در زمان بروز مشکلات و حوادث یاد کرد و با گلایه از برخی رفتارهای غیر حرفه ای از جمله نرخ شکنی ها افزود: با تدوین آیین نامه و تقویت نظارت ها بدنبال جلوگیری از بروز چنین تخلفاتی هستیم و اجازه نخواهیم داد چرخ حرکت جامعه ۳۵۰ هزار نفری صنعت بیمه و تامین آسایش و آرامش هموطنان دچار وقفه شود.

رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به نقش سازنده آگاه سازی و آموزش در صنعت بیمه افزود: در این حوزه ها نیاز به تلاش مضاعف است و انتظار می رود مدیران ستادی شرکت، روسای شعب، نمایندگان و کارگزاران با توسعه آموزش صحیح بیمه ای، فرهنگ بیمه را در سطح جامعه گسترش دهند.

رییس کل بیمه مرکزی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای یکپارچه سازی عملیات بیمه گری کشور به عنوان یک انقلاب بزرگ در صنعت بیمه تصریح کرد: این موضوع در دستور کار است و درخصوص بیمه تکمیلی حوادث طبیعی اقداماتی انجام شده که در همین راستا بیمه البرز نیز چند استان حادثه خیز را تحت پوشش قرار داده و امید می رود با تقسیم بندی دیگر استانها، آرامش خاطر آحاد مردم به خصوص استانهای حادثه خیز را فراهم آوریم.

دکتر استاد هاشمی در پایان تاسیس شرکت های اختصاصی تضمین و اعتبار با هدف ایجاد پویایی در خدمت رسانی را از دیگر اقدامات پیش روی بیمه مرکزی دانست و طرح های بیمه زندگی پروژه محور بیمه البرز را اقدامی در راستای حمایت از طرح های بومی و نیازمند سرمایه گذاری دانست.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches