×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true

با حکمی از سوی سعید مدنی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مدیر عامل جدید شرکت لیزینگ رایان سایپا تغیر یافت.

در حکم سعید مدنی، “داود کاغذگران” به عنوان مدیرعامل و عضو موظف هیئت مدیره شرکت لیزینگ رایان سایپا منصوب شد.

مدیرعامل جدید رایان سایپا دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی بوده و از سال ۷۴ در صنعت خودرو مشغول به کار می باشد و فعالیت خود را از شرکت ساپکو آغاز و در سال ۱۳۸۱ به عنوان مدیر تامین قطعات شرکت سازه گستر همکاری خود را با گروه خودروسازی سایپا آغاز کرده است.

وی همچنین عضویت در هیئت مدیره شرکت های فنرسازی زر و رینگ سایپا و طیف سایپا را در کارنامه کاری خود دارد و از سال ۱۳۸۹ نیز مدیرعاملی شرکت کمک فنر سازی ایندامین سایپا را بر عهده داشته است.

کاغذگران در دوره مدیریت خود بر شرکت ایندامین توانسته به رغم تحریم ها و مشکلات قطعه سازان با توسعه ۲۵ درصدی ظرفیت تولید روند سودآوری این شرکت را بهبود بخشد.

پیش از این محسن ملکی آدرانی از سال ۱۳۸۷ و در زمان مدیریت مهندس بذرپاش بر سایپا مدیر عاملی شرکت لیزینگ رایان سایپا را بر عهده داشت.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches