×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
مجموعه کارگران سراسر کشور بیش از ۱۰ میلیون نفر

دومین همایش دبیران اجرایی خانه‌های کارگر سراسر کشور در سال جاری با حضور دبیر کل خانه کارگر، قائم مقام دبیر کل، معاونان و دبیران اجرایی خانه‌های کارگر سراسر کشور در محل خانه کارگر شهرستان ساوه برگزار شد.

ایسنا: منطقه مرکزی، دبیر کل خانه کارگر و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات جامعه کارگری ارتباطی به تغییر دولت ها ندارد.

علیرضا محجوب با اشاره به مشکلات جامعه کارگری اضافه کرد: در تشکیلات خانه کارگر تغییر دولت‌ها منجر به پیگیری نکردن مطالبات و خواسته‌های به حق نیروی کار نخواهد شد و آن چه برای ما اولویت دارد، رساندن مشکلات این قشر به گوش مسوولان و دولتمردان است.

وی با اشاره به اینکه امروزه کارگران با معضلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می کنند، اضافه کرد: برطرف کردن مشکلات این قشر نیازمند یک کار بزرگ از سوی دولت آینده است که قطعا آثار مثبت آن را مشاهده خواهیم کرد.

رییس فراکسیون کارگری مجلس ادامه داد: مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از کارگران اقدامات زیادی انجام داده اما متاسفانه این اقدامات به خوبی اجرایی و عملیاتی نشده که موجب ازدیاد نارضایتی‌ها در بین کارگران شده است.

وی نداشتن امنیت شغلی کارگران را از دیگر مشکلات آنان دانست و گفت: از مهمترین دغدغه‌های جامعه کارگری معضلات مربوط به حفظ اشتغال است و حفظ اشتغال در سایه حمایت از تولید داخلی صورت می گیرد که البته با برنامه‌ریزی و حمایت دولت امکان پذیر است.

دبیر کل خانه کارگر در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه خانه کارگر در حال حاضر یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر عضو مستقل، و بیش از این رقم هم عضو غیر مستقل دارد، خاطر نشان کرد: مجموع فعالیت خانه کارگر، کار صنفی برای کارگران و دفاع از حقوق آنهاست و از جمله آنها ارائه یک سری خدمات آموزشی و رفاهی است.

محجوب تصریح کرد: مجموعه کارگران سراسر کشور بیش از ۱۰ میلیون نفر است که بیش از ۲ میلیون نفر از آنها با خانه کارگر در ارتباط هستند و هر ساله بیش از ۱۵۰ هزار نفر نیز به این تعداد اضافه می‌شوند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches