×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳  
true
true

مؤسسه اعتباری توسعه به عنوان یکی از سازمان های برتر در زمینه سلامت مالی و اداری برگزیده شد.

به گزارش بانکیا، مقارن با سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و به پیشنهاد نهادهای مالی و نظارتی کشور در تاریخ ۲۹ شهریور ماه همایشی تحت عنوان “همایش ملی و اولین کنفرانس علمی سلامت مالی و اداری” در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. در این همایش که با رویکردهایی چون بیان تعاریف و مفاهیم سلامت مالی، معیارهای سلامت مالی در بنگاه های اقتصادی، شاخص های ملی و بین المللی سلامت مالی و سلامت اداری و مالی در نهادهای دولتی و خصوصی برگزار شد سخنرانان به بیان برخی مصادیق عدم سلامت مالی و اداری در سازمان ها پرداختند و شیوه های ارتقای این حوزه در نظام اداری کشور را برشمردند.

مؤسسه اعتباری توسعه نیز ضمن حضور در این همایش موفق به کسب تندیس رتبه برتر در زمینه سلامت اداری گردید و بر سلامت عملکرد مالی خود صحه گذاشت. تلاش مدیران و کارکنان مؤسسه اعتباری توسعه همواره بر شفافیت در فرآیندهای سازمانی متمرکز بوده و این تلاش انعکاس مستقیمی در صورت های مالی سازمان داشته است. این دستاورد قطعاً مبین صحت عملکرد مجموعه مؤسسه و بازتاب نیت عالی مدیریت آن در جهت پاسخگویی به کلیه ذینفعان سازمان است.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches