×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true

گذری بر بازار سیم‌کارت گویای آن است که قیمت انواع سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول همچنان در حال افزایش است و در این میان قیمت سیم کارت کد ۱ از دو میلیون تومان هم گذشته است.

به گزارش افکارنیوز، این روزها قیمت سیم کارت کد ۱ همراه اول به بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده و هر سیم کارت کد ۲ بالای یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

همچنین سیم کارت کد ۳ در صورتی که بتوان خط صفر و کار نکرده آن را در بازار پیدا کرد، حداقل یک میلیون و ۱۰۰هزار تومان قیمت دارد و برای کد ۳ کارکرده نیز حداقل باید ۸۰۰ هزار تومان هزینه کرد.

سیم‌کارت‌های کد ۴ درصورت صفر بودن بالای ۹۰۰ هزار تومان قیمت دارند و سیم کارت کارکرده این کد نیز با قیمتی بیش از ۶۵۰ هزار تومان به فروش می رسد.

سیم‌کارت کد ۵ و ۶ این روزها به ترتیب بالای ۶۰۰ و۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسند و در صورت صفر بودن حداقل ۷۰۰ هزار تومان قیمت خواهند داشت.

سیم‌کارت های کد ۷ نیز در صورت صفر بودن با قیمت بالای ۴۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند و سیم کارت کارکرده این کد نیز حداقل ۳۵۰هزار تومان قیمت دارد.

همچنین سیم کارت های کد ۸ را می توان با قیمتی بالغ بر ۳۰۰هزار تومان خریداری کرد که البته این قیمت در صورت صفر بودن سیم از ۳۵۰ هزار تومان نیز می گذرد.

گفته می‌شود این روزها به غیر از خط‌های کد ۷ و ۸ خرید سیم کارت صفر سایر کدها در بازار کمتر دیده می‌شود و دلیل افزایش دائمی قیمت سیم کارت در بازار عدم ارائه و ناهماهنگی عرضه و تقاضا است.

بنا بر اعلام فعالان بازار سیم‌کارت، این روزها سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول که با کد ۹۱۹ شروع می‌شود، در بازار بسیار کم شده‌ و جای آن‌ها را سیم‌کارت‌های ۹۱۰ که با قیمتی بالغ بر ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان فروخته می‌شوند، پر کرده است.

قیمت هر سیم کارت ایرانسل اعتباری هم در بازار پنج هزار تومان است و سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل با قیمتی بالای ۲۵ هزار تومان و سیم کارت‌های دائمی آن حدود ۱۲۵ هزار تومان به فروش می‌رسند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches