×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
فولاد مبارکه سرچشمه عزت و افتخار ایران است

سرتیپ پاسدار مجتبی فدا، فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای خدمت در فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه متعلق به مردم و سرچشمه عزت و افتخار ایران است و کارکنان این شرکت مثل شهید رئیسی و شهدای خدمت در راستای خدمت به این مرکز تولیدی بزرگ، گام‌های بلندی بردارند.

به گزارش اقتصادتهران، سرتیپ پاسدار مجتبی فدا، فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای خدمت در فولاد مبارکه در گفتگو با ایراسین اظهار کرد: فولاد مبارکه متعلق به مردم ایران و سرچشمه عزت و افتخار کشور است. رونق، عزت و افتخارش به حضور، مشارکت و کار کارمندان و کارگران فولاد مبارکه است.

سردار فدا تاکید کرد: اگر چرخ فولاد مبارکه بچرخد، زندگی و سفره مردم می‌چرخد و باید قدر دانسته شود.

فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان خطاب به نیروهای فولاد مبارکه توصیه کرد: امیدوارم همانند شهید رئیسی و شهدای خدمت در راستای خدمت به این مرکز تولیدی بزرگ، گام‌های بلندی بردارید. کار برای خدا، کار جهادی، تلاش جهادی، خداپسندانه، وحدت، هم‌افزایی و انسجام از جمله بارزه‌هایی است که کارمندان فولاد مبارکه از طریق آن میتوانند ادامه دهنده راه رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت باشند.

گفتنی است شهید آیت الله رئیسی مهرماه سال گذشته در آیین راه اندازی از نیروگاه شهید حاج احمد کاظمی فولاد مبارکه و بازدید از خط تولید این شرکت تاکید داشت شرط اساسی برای تحقق اقتصاد مقاومتی رشد تولید به ویژه در صنایع مادر از جمله فولاد است و خوشبختانه کارها در فولاد مبارکه کاملاً با برنامه‌ریزی دقیق پیش می‌رود و هدف‌گذاری‌های خوبی در این مجموعه صورت گرفته است.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches