×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۲ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
فولاد سازان بزرگ بیش از ۱۷ میلیون تن شمش تولید کردند

اقتصادتهران: جداول آماری شرکت های بزرگ بخش معدن وصنایع معدنی در ۱۰ ماهه امسال حاکی از تولید ۱۷ میلیون و ۸۰ هزار و ۸۵۲ شمش فولادی دارد که نسبت به مدت مشابه پارسال رشد پنج درصدی را ثبت کردند.

به گزارش اقتصادتهران، جداول عملکرد مجموع مجتمع فولاد مبارکه (فولادمبارکه، سبا و هرمزگان)، خوزستان، فولاد آلیاژی، گروه ملی صنعتی فولاد، کاوه جنوب، خراسان، چادرملو، آهن و فولاد ارفع و فولاد بناب نشان می دهد که در دی ماه یک میلیون و ۶۸۲ هزار و ۴۸۲ تن شمش فولادی تولید کردند که در مقایسه با عملکرد ماه مشابه در سال ۹۷ رشد ۹ درصدی دارد.

بیشترین شمش تولیدی در دوره ۱۰ ماهه امسال مربوط به مجموع فولاد مبارکه با رقم هفت میلیون و ۸۰۰ هزار و ۶۶۶ تن بود که نسبت به ۱۰ ماهه ۹۷ رشد یک درصدی دارد، در عین حال بالغ بر ۴۵.۶ درصد از کل تولید دوره این گزارش را به خود اختصاص داد.

همچنین شمش بیلت تولیدی فولاد بناب در دوره ۱۰ ماهه ۹۸ به میزان ۲۱۴ هزار و ۵۶۶ تن ثبت شد که نسبت به ۱۰ ماهه ۹۷ افزایش ۷۵۰ درصدی را نشان می دهد که به عنوان بالاترین رشد عملکرد محسوب می شود.

علاوه براین در دی ماه بیشترین رشد عملکرد در زمینه تولید شمش آلیاژی مربوط به فولاد آلیاژی ایران ثبت شد که با رقم ۴۹ هزار و ۳۰۵ تن نسبت به ماه مشابه سال گذشته افزایش ۶۳ درصدی را نشان می دهد.

مجموعه فولاد مبارکه بیشترین تولید شمش فولادی را در دی ماه با رقم ۷۳۶ هزار و ۲۴۸ تن ثبت کرد که در مقایسه با ماه مشابه در سال ۹۷ افزایش ۱۶ درصدی دارد.

فولاد سازان دردوره ۱۰ ماهه ۹۸ به تولیدات ۱۱ میلیون و ۲۷۹ هزار و ۸۱۴ تن دست یافتند که در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۷ رشد هشت درصدی دارد.

دی ماه امسال تولیدات فولادی رقم یک میلیون و ۱۴۶ هزار و ۵۴۳ تن بود که در مقایسه با ماه مشابه در سال گذشته رشد ۲۷ درصدی را ثبت کرد.

بیشترین تولیدات فولادی مربوط به مجموع مبارکه با رقم ۶ میلیون و ۸۴۹ هزار و ۹۰۳ تن بود که سهم ۶۰.۷ درصدی از کل تولید این دوره را به خود اختصاص داد.

گروه ملی صنعتی فولاد ایران هم در ۱۰ ماهه سال ۹۸ بالغ بر ۳۶ هزار هفت تن تولید داشت که رشد ۴۹۳ درصدی را به عنوان بیشترین بازدهی عملکرد از آن خود ساخت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false