×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
فولادمبارکه پیشتاز در صنعت نت کشور

اقتصادتهران: مدیر دفتر تعمیر و نگهداری فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه در صنعت نت کشور پیشتاز بوده و همواره به عنوان الگویی برای دیگر شرکت‌ها است.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از ایراسین، محسن کفیل، مدیر دفتر فنی نگهداری و تعمیرات شرکت فولاد مبارکه در همایش تخصصی نگهداری و تعمیرات در صنایع فولاد و معدنی ضمن تشریح سیر پیشرفت جهانی نگهداری و تعمیرات اظهار کرد: از سال ۲۰۱۰ صنعت ۴ و نت هوشمند در دنیا رشد چشمگیری داشته است و ما برای عقب نماندن در این حوزه نیاز است شتاب بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: از منظر ارزش و تأثیرگذاری، تحولات نت در دنیا در طول زمان از نت عملیاتی به سمت نت راهبردی حرکت کرده است.

مدیر دفتر فنی نگهداری و تعمیرات شرکت فولاد مبارکه در ادامه به بیان مأموریت فولاد مبارکه در این زمینه پرداخت و بیان داشت: مأموریت اصلی فولاد مبارکه در درجه اول توسعه سطح فن‌آوری صنعت فولاد کشور و پس از آن تولید بیش از ۵۰ درصد فولاد کشور است.

وی گفت: هلدینگ فولاد مبارکه شامل حدود ۱۳۰ شرکت است، ظرفیت فولاد مبارکه ۷.۲ میلیون تن است که در ابتدا با ۲.۴ دهم میلیون تن شروع کرده است، ۸/۱۰ میلیون تن هم ظرفیت کلی در سطح هلدینگ است.

مدیر دفتر فنی نگهداری و تعمیرات شرکت فولاد مبارکه در ادامه ضمن بیان افتخارات فولاد مبارکه بیان داشت: شرکت در سال ۱۳۹۷ تندیس زرین جایزه تعالی اروپا EFQM و در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰و ۱۴۰۲ تندیس زرین جایزه تعالی سازمانی را دریافت کرد که در سال ۱۴۰۲ در این جایزه برای اولین بار در کشور امتیاز بیشتر از ۷۰۰ را کسب کردیم.

وی ادامه داد: در سال ۱۴۰۱ هم تندیس زرین مدیریت دارایی را به عنوان تنها شرکتی که این جایزه را دریافت کرده کسب کردیم.

کفیل مسیر رشد نت در فولاد مبارکه از بدو راه اندازی شرکت تا به حال را توضیح داد و اضافه کرد: در مسیر تعالی نت فولاد مبارکه در سال ۱۳۷۰ نگهداری پیشگیرانه، در سال ۷۹ نگهداری پیشگویانه، در سال ۸۰ نت بهره‌ور فراگیر تعریف و اجرا شد. در سال ۹۳ طراحی مدل تعالی نت انجام شد و پس از آن از نظام‌های مختلف در حوزه نت شامل نگهداری مبتنی بر قابلیت اطمینان، تحلیل ریشه‌ای خرابی‌ها و بهینه سازی استانداردهای تعمیراتی استفاده شد.

وی ادامه داد: اولین الزام پیاده‌سازی نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی در شرکت داشتن سیستم مدیریت اطلاعات نت است که خوشبختانه در فولاد داریم. الزام دوم، شناسایی و ردیابی تجهیزات به‌منظور اعمال مدیریت هزینه و افزایش عمر آن‌ها است که در این راستا پروژه تگ‌گذاری تجهیزات را از چند سال پیش شروع کردیم که اکنون در مراحل پایانی آن هستیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches