×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
فروش نفت خام ایران با شرایط و تخفیف‌های ویژه صحت ندارد

این عوامل تلاش می‌کنند از لحاظ روانی فضایی در بازار به وجود آورند که مشتریان نفت ایران از این موضوع احساس نگرانی کنند که آن‌ها نفت را با قیمت رسمی می‌خرند، در حالی که ما نفت خام خود را به عده‌ای دیگر با تخفیف می‌فروشیم.

محمدعلی خطیبی طباطبایی گفت: عواملی هستند که قصد دارند با انجام چنین حرکت‌های روانی به بازار نفت ایران صدمه بزنند و فضایی را به وجود آورند که نفت ایران با تخفیف به فروش می‌رسد. این اقدام با هدف آشفته کردن بازار نفت ایران و همسو با تحریم‌ها و اعمال محدودیت‌ها علیه صادرات نفت خام این کشور صورت گرفته باشد.

ایلنا:سید محمد علی خطیبی طباطبایی اعلام کرد: ادعای سایتی مبنی بر فروش نفت خام ایران با شرایط و تخفیف‌های ویژه صحت ندارد و شرکت ملی نفت ایران با چنین اشخاصی ارتباط و قرارداد ندارد و به هیچ فرد یا افرادی نمایندگی فروش نداده است.

وی با بیان اینکه آسیب زدن به بازار نفت ایران می‌تواند شکل‌های مختلفی داشته باشد، گفت: انتشار اطلاعات درباره فروش نفت خام ایران با شرایط و تخفیف‌های ویژه روی این سایت یکی از مواردی است که با هدف آسیب زدن به فروش و بازاریابی نفت خام ایران صورت می‌گیرد.

خطیبی گفت: این عوامل تلاش می‌کنند از لحاظ روانی فضایی در بازار به وجود آورند که مشتریان نفت ایران از این موضوع احساس نگرانی کنند که آن‌ها نفت را با قیمت رسمی می‌خرند، در حالی که ما نفت خام خود را به عده‌ای دیگر با تخفیف می‌فروشیم.

مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران گفت: با توجه به اینکه چنین اقدام‌هایی به بازار نفت ایران آسیب می‌زند، این موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

خطیبی تاکید کرد: نفت خام ایران همچون گذشته توسط امور بین الملل شرکت ملی نفت و بر اساس قیمت‌های رسمی منطقه‌ای و قیمت فروش رسمی (OSP) به مشتریان در مناطق مختلف از جمله آسیا، حوزه مدیترانه، شمال غرب اروپا، منطقه فوب سیدی کریر و آفریقای جنوبی عرضه می‌شود.

وی اعلام کرد: ماهانه فرمول قیمت گذاری نفت خام ایران برای مقاصد مختلف با توجه به شرایط بازار نفت و حرکت رقبا تعدیل و روی پایگاه اینترنتی امور بین الملل شرکت ملی نفت به روز می‌شود.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches