×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
فرهنگیان کشور در تهران صاحب‌خانه می‌شوند

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسکن فرهنگیان ایران خبر داد: از هفته آینده برای خرید و سرمایه‌گذاری در بخش مسکن تهران برای فرهنگیان سراسر کشور با آورده ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومانی فراخوان داده خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز، محمدرضا نظام‌آبادی با اشاره به “همزمان با فرارسیدن ماه مهر برای فرهنگیان خبرهای خوش داریم” اظهار داشت: ازآن‌جاکه بیشتر فرهنگیان کشور خواهان صاحب مسکن شدن در تهران هستند اظهار داشت: در هفته آینده فراخوانی پیرامون مسکن‌دار شدن فرهنگیان در روزنامه همشهری داده خواهد شد.

وی ادامه داد: در مرحله اول این فراخوان برای شهر تهران در سه فایل در قالب فایل اول شامل مناطق یک و سه و در فایل دوم در قالب مناطق دو و پنج در تهران و در فایل سوم به‌عنوان سایر مناطق این فراخوان داده خواهد شد.

نظام‌آبادی با بیان “در هرکدام از این فایل‌ها مبلغی برای سرمایه گذاری از سوی فرهنگیان پیش‌بینی شده است” تأکید کرد: این مبلغ برای فایل اول که شامل مناطق یک و سه است به‌میزان ۲۰۰ میلیون تومان و فایل دوم که شامل مناطق دو و پنج تهران است به‌میزان ۱۵۰ میلیون تومان و برای فایل سایر مناطق به‌میزان ۱۰۰ میلیون تومان برای سرمایه گذاری از سوی فرهنگیان پیش بینی شده است.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسکن فرهنگیان ایران ادامه داد: پس از اینکه فراخوان این طرح داده شد فرهنگیان پس از مراجعه به سایت اتحادیه تمایل خود را برای سرمایه گذاری در فایل مورد نظر اعلام می‌کنند و پس از اینکه مدت ثبت‌نام به پایان رسید واحد تحقیق و کارشناسی این اتحادیه اقدام به خرید زمین یا واحد مورد درخواست در آن منطقه می‌کند.

وی با بیان “تا‌کنون پروژه‌های بسیاری در تهران شناسایی شده است” افزود: فرهنگیانی که در این طرح ثبت‌نام کرده باشند پس از پایان ثبت‌نام برای‌شان در قسمت مورد درخواست با توجه به میزان سرمایه گذاری و مدت آن تسهیلاتی در نظر گرفته می‌شود و به‌عبارت دیگر اولویت واحد مسکونی و بازده سودشان در نظر گرفته خواهد شد.

نظام‌آبادی افزود: یعنی اگر یکی از فرهنگیان پولی را در تاریخی مشخص سرمایه گذاری کرده باشد مطابق با آن برایش تسهیلات و امتیازهایی در نظر گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: پس از پایان این دو فایل در تهران، فایل سایر مناطق نیز در شهرستان‌های اصفهان، کاشان و … در دستور کار قرار می‌گیرد و اگر فرهنگیان بخواهند می‌توانند در آن شهرستان‌ها سرمایه گذاری کنند.

 

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches