×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳  
true
true

مرد جنایتکار که در یک بزم شبانه با ضربات چاقو نوازنده ای را به قتل رسانده بود در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار گرفت.

به گزارش مهر در ابتدای جلسه دادگاه که در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد خانم کرمی نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده جان محمد متهم است در تاریخ ۵ فروردین سال ۸۸ در جریان یک درگیری مردمی به نام میراحمد را در میهمانی شبانه به قتل رسانده است.

در ادامه قاضی عزیزمحمدی رئیس دادگاه با تفهیم اتهام به جان محمد از او خواست به دفاع از خود بپردازد. متهم به قتل ۳۸ ساله نیز پس از قرار گرفتن در جایگاه با قبول اتهامش گفت: مقتول نوازنده بود و در مراسم های خود پسر نوجوانی را آرایش می کرد و به او لباس زنانه می پوشاند. شب حادثه برادرم به این کار او اعتراض کرد که بین آنها درگیری رخ داد وقتی من از این دعوا مطلع شدم به محل درگیری که یک میهمانی بود رفتم و در آنجا ۳۰ نفر از دوستان مقتول و ۲۰نفر از دوستان من با هم درگیر شدیم. من دو ضربه چاقو به شکم محمد وارد کردم که در ادامه یکی از دوستان او به نام حبیب قصد داشت مرا با چاقو بزند که به علت تاریکی هوا ضربه اش به سینه مقتول اصابت کرد. به خاطر ترس از محل فرار کردم که چند روز بعد خود را به پلیس معرفی کرده و به جرم خود اقرار کردم.

رئیس دادگاه: سال ۷۹ به اتهام حمل ۸۰۰گرم هروئین در بندرعباس دستگیر شده بودید، در این پرونده محکومیتت چه بود؟

متهم به قتل: مواد مخدر متعلق به فرد دیگری بود که این موضوع را در دادگاه ثابت کردم.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches