×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
طرح‌های قرض الحسنه بانک سینا برای حمایت از آسیب دیدگان کرونا و مدافعان سلامت

اقتصادتهران: مدیرعامل بانک سینا از طرح های جدید این بانک در حوزه قرض الحسنه برای حمایت از آسیب دیدگان کرونا و مدافعان سلامت خبر داد.

دکتر ایمانی با بیان آنکه شیوع کرونا در جهان و از جمله ایران، بسیاری از بخش ها و کسب و کارها را درگیر و متضرر ساخت و کادر درمان کشور نیز دچار زحمات دوچندان شد، گفت: یکی از سنت های حسنه و نیکوی ما مسلمانان که در قرآن کریم نیز بارها بر آن تاکید شده، سنت پسندیده قرض الحسنه است که بانک سینا در راستای این کار ارزشمند و به جهت حمایت از آسیب دیدگان کرونا و همچنین قدردانی از تلاشها و فداکاری‌های مدافعان سلامت، طرح های متعددی را برای پرداخت وام های قرض الحسنه به اجرا گذاشته است.

وی تصریح کرد: بانک سینا با همکاری بنیاد علوی، تاکنون طرح های مهرآفرین، نیکو و مواسات را به اجرا گذاشته و در این راه وامهای قرض الحسنه قابل توجهی را به کسب و کارهای آسیب دیده، پرداخت کرده است. این بانک طرح های جدیدی را نیز طی روزهای آتی عملیاتی خواهد ساخت که طی آن به بیماران بی بضاعت به ویژه آسیب دیده از کرونا، خانواده های معظم شهدای مدافع حرم، مرزبانان و همچنین مدافعان سلامت شامل پرستاران شاغل در بخش های کرونا و مددکاران فعال در آسایشگاه های بهزیستی، وام قرض الحسنه پرداخت خواهد شد.

دکتر ایمانی در ادامه با قدردانی از زحمات همکاران بانک که در شرایط ناشی از کرونا، بی وقفه در تحقق اهداف تلاش می کنند، اظهار داشت: برخورداری از نیروی انسانی متعهد و متخصص، امتیاز و شاخصه هر سازمان و بنگاه اقتصادی است که خوشبختانه این مزیت، بانک سینا را در زمره بانک‌های موفق و پیشگام قرار داده و امیدواریم با برنامه هایی که واحدها در جهت جانشین پروری و تقویت نیروی انسانی به اجرا می گذارند، کماکان شاهد درخشش بانک باشیم.

سیدمحمد یزدی خواه معاون شعب و مناطق بانک سینا هم ضمن قدردانی از تلاش همکاران در تحقق اهداف گفت: با شیوع کرونا، تمرکز برنامه ها و سیاست های بانک سینا بر ارائه خدمات غیرحضوری استوار شده اما همکاران شعب شایسته است نسبت به مشتریانی که با هدف رفع نیازهای اقتصادی و یا رونق کسب‌ و کار سالم و موثر به شعبه مراجعه می‌کنند، حداکثر التزام در ارائه بهترین راهکارها و راهنمایی‌ها برای گره‌گشایی در کارها و تأمین حداکثر رضایت آنها را داشته باشند و برای تحقق اهداف در نیمه دوم سال، تلاش جدی تری صورت دهند.

مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا هم با بیان آنکه شاکله و شالوده اصلی بنگاه های خصوصی نظیر بانکها مشتریان هستند، خاطرنشان کرد: توجه به مشتری و تلاش در جهت تامین رضایتمندی آنها، زمینه ساز بقا و نیز تعالی سازمانی است و این بانک به جهت ارتباط و تعامل بهتر با مشتریان، سامانه ارتباط با مشتریان (CRM) را راه اندازی کرده است.

منصور شیخ الاسلامی، بکارگیری شیوه های نوین ارتباطی در جهت برقراری ارتباط پویا با مشتریان را یکی از راه‌های موفقیت بانک دانست و بیان داشت: با هدف افزایش سطح ارتباطات بانک سینا با مشتریان و نقش آفرینی شعب به عنوان نقاط ارتباطی مستقیم در افزایش اثربخشی کانال‌ها و تکمیل فرآیند ارتباطی، همیار مشتریان در شعب تشکیل و فعال خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت توجه بنگاه‌های اقتصادی به موضوع مسئولیت های اجتماعی گفت: این مهم به عنوان رسالتی ارزشمند در بانک سینا مورد توجه قرار گرفته و اقدامات مهمی از جمله کمک ۵۰ میلیارد ریالی به مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره)، اهدای ۲۴ دستگاه آمبولانس به بیمارستان‌های درگیر بیماری کرونا و بسیاری خدمات دیگر صورت گرفته و در آینده نیز به عنوان اقدامی فرایندی، مورد توجه خواهد بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false