×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
طراحی رویداد دیجیتال‌ساز ۱۵ میدان‌ نفتی و گازی کشور

رویداد دیجیتال‌ساز میدان‌های نفتی و گازی با هدف شناسایی بازیگران توانمند زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور همسو با دیجیتال سازی ١۵ میدان نفت و گاز کشور طراحی شد.

به گزارش مهر، سیدمهدیا مطهری، مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران در دومین رویداد رقابتی مهندسی نفت تندگویان که با همکاری دانشگاه صنعت نفت، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، بیان کرد: رویداد دیجیتال‌سازی میدان‌های نفتی و گازی با هدف شناسایی بازیگران توانمند زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور همسو با دیجیتال‌سازی ١۵ میدان نفت و گاز کشور طراحی شد.

وی افزود: انتظار می‌رود که شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند، اعضای هیأت علمی و گروه‌های دانشجویی که علاقه، انگیزه و توانایی لازم را برای ایفای نقش فعال در دیجیتال‌سازی میدان‌های نفت و گاز دارند، شناسایی شوند.

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران گفت: پس از شناسایی برگزیدگان، انتظار داریم که گروه‌های برتر با همکاری شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب وارد گفت‌وگو شده و میدان‌های مشخصی را مورد مباحثه قرار دهند. ایجاد زمینه گفت‌وگو سبب شکل‌گیری پروپوزال‌های پژوهشی و فناورانه شود و با امضای قرارداد در این حوزه شاهد حرکتی منسجم برای دیجیتال‌سازی میدان‌های کشور خواهیم بود.

مطهری یادآور شد: شرکت ملی نفت ایران و زیست‌بوم فناوری باید از توان، امید، دانش و انرژی دانشجویان حداکثر استفاده را ببرد. این شرکت با مشارکت در این رویداد، فضای لازم را به‌منظور رشد خلاقیت و توانمندی جوانان نخبه کشور فراهم خواهد کرد.

بر اساس تجربیات موفق بین‌المللی، دیجیتال‌سازی میادین نفت و گاز می‌تواند منجر به افزایش تولید نفت و گاز شود، همچنین هزینه‌های سرمایه‌ای و عملیاتی را به واسطه توانمندی‌هایی که در این فناوری‌های وجود دارد به شکل ملموسی کاهش می‌دهد.

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches