×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
صادرات پایدار محصولات پروتئینی به شرط تاییدیه سلامت

اقتصادتهران: وزیر جهاد کشاورزی گفت: برای صادرات پایدار مواد پروتئینی نظیر گوشت و مرغ تایید ایمنی سلامت آنها مورد توجه است که این امر نقش مهم سازمان دامپزشکی را در حوزه صادرات این محصولات را نیز نشان می‌دهد.

به گزارش اقتصادتهران، سید جواد ساداتی نژاد امروز (شنبه) در مراسم گرامیداشت روز ملی دامپزشک (۱۴ مهرماه) و آغاز هفته دامپزشکی، وضعیت دامپزشکی کشور را مطلوب خواند و افزود: با این وجود هیچ وقت به وضعیت موجود نباید راضی بود و باید شاهد ارتقای دامپزشکی کشور باشیم.

وی افزود: مردم به دامپزشکان و خدمات آنها اطمینان دارند که این امر سرمایه بزرگی برای کشور به حساب می‌آید به طوری که با خیال راحت محصولات پروتئینی که در کشور عرضه می‌شود را مصرف می‌کنند.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: نگاه ما این است که فعالیت‌های حوزه دامپزشکی به بخش خصوصی واگذار شود و از آن حمایت می‌کنیم به طوری که اکنون مسیر برای تحقق آن باز است.

ساداتی نژاد تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی خود را به حمایت از دامپزشکان موظف می‌داند تا غذای سالم، باکیفیت و ارزان بر اساس دستور رییس جمهوری در اختیار مردم قرار گیرد.

وی ادامه داد: برای صادرات پایدار مواد پروتئینی نظیر گوشت و مرغ تایید ایمنی سلامت آنها مورد توجه است که این امر نقش مهم سازمان دامپزشکی را در حوزه صادرات این محصولات را نیز نشان می‌دهد.

ساداتی نژاد اظهار داشت: با توجه به اینکه دامپزشکان امنیت غذایی کشور را تامین می‌کنند باید رسیدگی بیشتری به آنها وجود داشته باشد در حال تلاش هستیم که این دغدغه و مطالبه دامپزشکان و سایر کارمندان وزارت جهاد کشاورزی مورد توجه قرار گیرد که نظر دولت نیز در این ارتباط مثبت است.

به گزارش ایرنا، مراسم روز ملی دامپزشکی ( ۱۴ مهرماه ) و آغاز هفته دامپزشکی با شعار غذای سالم، انسان سالم، خوراک دام سالم و دام سالم با حضور مسئولان وزارت جهاد کشاورزی، سازمان دامپزشکی کشور، رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches