×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
شورای رقابت اعلام کرد: بازگشت قیمت‌گذاری خودروها به سازمان حمایت صحت ندارد

شورای رقابت اظهارات رییس کمیسیون اصل ۹۰ درباره بازگشت قیمت‌گذاری خودروها به سازمان حمایت را رد کرد.

به گزارش ایسنا، شورای رقابت در واکنش به اظهارات روز گذشته رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس که از بازگشت قیمت‌گذاری خودروها به سازمان حمایت خبر داده بود، اعلام کرد در جلسه مورد اشاره به هیچ وجه در این رابطه تصمیم گیری جدید صورت نگرفته است.

در اطلاعیه منتشر شده توسط شورای رقابت آمده است: ضمن تأکید مجدد بر این موضوع مهم که از دستور العمل تنظیم قیمت در هر زمان مشخص فقط یک قیمت واحد قابل استخراج است و با توجه به اینکه شورای رقابت بر اساس فصل نهم قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مشروعیت یافته است. هرگونه اصلاح و مرزبندی جدید، کاهش یا افزایش در اختیارات و وظایف این شورا فقط با تصویب مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت میسر خواهد بود.

لازم به ذکر است جلسه مورد اشاره فقط به منظور تعامل مثبت و همکاری تشکیل شده و هیچ گونه صورت جلسه‌ای نه تنظیم و نه تصویب شده است و اصولا جلسه ای که با حضور دو معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت و دو نماینده از کمیسیون اصل ۹۰ بوده نمی تواند درخصوص اختیارات شورای رقابت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تصمیم گیری کند.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches