×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
شمارش معکوس برای رونمایی از سومین طرح جدید بیمه البرز

اقتصادتهران: هفته پیش بود که بیمه البرز محصول جدیدی دیگر به نام «بلوط» را روانه بازار کرد. رویکردی که می تواند با تحریک طرف تقاضا انگیزه خرید را برای متقاضیان بیمه ای افزایش دهد و ریسک های اقتصادی را در کشور با کاهش رو به رو سازد. هرچند که هنوز پیش بینی برای آینده این خدمت زود است اما به نظر می‌رسد که این نیز مانند محصول شوکا می تواند به تحرکات جدید در صنعت بیمه کشور منجر شود.

حدودا ۸ ماه پیش بود که بیمه البرز با رونمایی از محصول «شوکا» بازار محصولات بیمه ای کشور را با تنوعی در محصول تحت تاثیر قرارداد . ظاهرا این محصول برای سایر رقبا نیز از جذابیت قابل توجهی برخوردار بوده تا جایی که اخیرا یکی از شرکت های تخصصی در حوزه بیمه زندگی نیز از آن ایده گرفته است. هرچند که انتظار می رفت ایده محصولات متنوع در حوزه بیمه های زندگی از سمت شرکت های تخصصی به سمت شرکت های جنرال جاری شود.

حالا در صورت رونمایی از طرح جدید بیمه البرز، این سومین محصولی است که در سال جدید و با روی کارآمدن موسی رضایی از آن رونمایی خواهد شد.

اگر رفتارهای تجاری اخیر بیمه البرز را در حوزه مدیریت محصول را از منظر بازارشناسی و بازارداری مورد بررسی قراردهیم، راهبرد ماتریس بوستون به روشنی در آن قابل مشاهده است.

در ابتدای سال جاری بیمه البرز با رونمایی از شوکا «علامت سوالی» جدید در صنعت بیمه تعریف کرد اما آمارها نشان می‌دهد که «شوکا» از محدوده «علامت سوال» در ماتریس بوستون در حال جا به جایی است و احتمالا  «ستاره» خواهد شد.

آمارهای بیمه البرز نشان می دهد که میزان فروش بیمه های زندگی اندوخته دار از ۱۳۳ میلیارد تومان در ۶ ماهه ۱۴۰۱ به ۹۷۶ میلیارد تومان در ۶ ماهه امسال رسیده است که این رقم نسبت به ۶ ماهه سال قبل بالغ بر ۷۳۳ درصد رشد را نشان می دهد.

این در حالی است که موسی رضایی اخیرا اعلام کرد که میزان فروش شوکا تا آبان ماه سال جاری به ۱۵۲۲ میلیارد تومان رسیده است، به عبارت دیگر میزان فروش شوکا بالغ بر ۱۱۰۰ درصد رشد را تجربه کرده است. این در حالی است که میزان فروش بیمه های زندگی اندوخته دار بیمه البرز در ۱۲ ماهه ۱۴۰۱ نیز ۲۹۱ میلیارد تومان گزارش شده است.

رضایی اخیرا در گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب این شرکت اعلام کرده است؛ خوشبختانه با تلاش شعب و نمایندگان طی شش ماه سال جاری سهم بیمه های زندگی در پورتفوی بیمه البرز به ۱۵ درصد افزایش یافت که امید است تا پایان سال جاری این سهم به ۲۰ درصد افزایش یابد و با کسب رتبه اول فروش بیمه‌های زندگی در صنعت بیمه کشور به موفقیت‌ها و برتری‌های بیمه البرز افزوده شود.

فروش حق بیمه در بیمه البرز در ۶ ماهه ابتدای امسال به بیش از ۸۹۰۰ میلیارد تومان رسیده. این رقم در مدت مشابه سال قبل ۴۱۰۰ میلیارد تومان بوده است.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches