×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۴ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
سومین کنفرانس ملی فرهنگ‌سازمانی با حمایت از تولید ملی

اقتصادتهران: سومین کنفرانس ملی فرهنگ‌سازمانی با حمایت از تولیدملی در بستر اقتصاد مقاومتی و همچنین مراسم اعطای سومین جایزه مسئولیت‌اجتماعی مدیریت، با حمایت بانک‌پاسارگاد و در دانشگاه خاتم برگزار شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام بانک‌ پاسارگاد، در این کنفرانس که با حضور استادان و کارشناسان، دانشجویان و فعالان حوزه فرهنگ‌ سازمانی برگزار شد، مطالب بسیار کاربردی توسط مدیران و استادان در خصوص موضوع کنفرانس، پژوهش‌های صورت گرفته و تجربیات سازمان‌های مختلف در این حوزه مطرح شد. همچنین در بخش اختتامیه، مراسم اعطای سومین جایزه مسئولیت‌اجتماعی مدیریت برگزار شد.

معاون رییس‌جمهور: نیازمند یک تحول اساسی در رفتارهای سازمانی دستگاه‌های دولتی هستیم

جمشید انصاری، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور ضمن اشاره به لزوم ایجاد تغییر اساسی در مبانی و ارزش‌ها در نظام‌های اداری گفت: باید پس از ایجاد تغییرات اساسی در نظام‌های اداری، متناسب با تغییراتی که در این مبانی و نوع نگاهمان به مسائل داریم، به سراغ این برویم که در راستای ارزش‌های سازمانی و رفتارهای جمعی برنامه‌ریزی کنیم.

وی ادامه داد: در تمام حوزه‌ها بخش دولتی بزرگ‌ترین سازمان‌ها را دارد و تمام سازمان‌های دولتی به‌صورت روزمره در رفتارهای بنگاه‌های خصوصی ما اثر می‌گذارند و تمام اجزای اقتصاد و سازمان‌هایی که در حوزه‌های غیردولتی کار می‌کنند را تحت تأثیر قرار می‌دهند. از این رو اگر بهبود رویه‌ها و رفتارهای سازمانی و نیروی انسانی در بخش دولتی اتفاق نیفتد، خیلی ساده نیست که در بخش خصوص برخی از تلاش‌ها به نتایج نهایی برسند.

وی تصریح کرد: البته بنده بسیار امیدوار هستم. چرا که هم کارکنان دولت با نظریه‌ها و تفکرات جدید آشنا شده‌اند و هم فضای مجازی و شفافیتی که در کشور حکمفرما شده‌، توقعات و مطالبات مردم را به‌گونه‌ای از نظام اداری افزایش داده‌ است که نظام اداری برای پاسخگویی به این مطالبات، باید از برخی از رفتارها و روش‌های خود دست بردارد.

وی تأکید کرد: این که جامعه از ما مطالبه دارد و تمام ابعاد رفتاری ما را زیر نظر داشته و رصد می‌کند، یک فرصت تاریخی برای نظام اداری است و ما شاهد یک تحول رفتاری در مجموعه مدیران و کارکنان خواهیم بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false