×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با بیان اینکه بازار خرید و فروش مسکن در رکود است، گفت: تعداد ۱۲۷ هزار و ۳۹۵ قرارداد در سامانه املاک و مستغلات کشور از تاریخ اول فروردین ماه تا ۲۱ خردادماه به ثبت رسیده است.

مصطفی قلی خسروی در گفتگو با مهر با بیان اینکه بازار خرید و فروش مسکن همچنان در رکود به سر می برد، گفت: رکودی که از سال گذشته بر بازار مسکن حاکم شده است، هنوز هم ادامه دارد.

وی تصریح کرد: تاثیر انتخابات ریاست جمهوری بر بازار مسکن تا حداقل یک ماه دیگر مشخص نمی شود و فعلا نمی توان پیش بینی درستی از بازار داشت.

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با اشاره به اینکه تعداد ۱۲۷ هزار و ۳۹۵ قرارداد در سامانه املاک و مستغلات کشور از تاریخ اول فروردین ماه تا ۲۱ خرداد امسال به ثبت رسیده است، گفت: از این تعداد ۷۹ هزار و ۱۶۱ قرارداد مبایعه نامه، ۴۱ هزار و ۳۱۵ اجاره نامه، ۱۹ اجاره به شرط تملیک، ۷۸۳ پیش فروش، یک هزار و ۲۴۴ قرارداد خاص و ۴ هزارو ۸۷۳ سرقفلی بوده است.

خسروی با بیان اینکه کل قراردادهای ثبت شده شهرستان تهران در این تاریخ، ۲۱ هزار و ۲۱ قرارداد بوده است، افزود: از این تعداد ۱۰ هزار و ۲۷۹ قرارداد مبایعه نامه، ۹ هزار و ۴۹۴ اجاره نامه، یک قرارداد اجاره به شرط تملیک، ۸۷۰ پیش فروش، ۱۲۸ قرارداد خاص و ۲۴۹ قرارداد سرقفلی به ثبت رسیده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches