×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۰ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
رویکرد اصلی سازمان بیمه سلامت مدیریت هزینه است

اقتصادتهران: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، مدیریت هزینه را رویکرد اصلی این سازمان دانست و گفت: تنها با تامین منابع مالی نمی توان مشکلات فراروی سازمان را مرتفع کرد و باید راه‌حل‌های جدید اتخاذ کرد.

به گزارش مهر، طاهر موهبتی، افزود: مهترین چیزی که به عنوان عضوی از خانواده سازمان بیمه سلامت ایران باید به یکدیگر یادآوری کنیم، غنیمت شدن ایامی است که خداوند به ما توفیق داده است تا در حوزه سلامت منشاء اثر باشیم.

وی ادامه داد: سلامت اداری تنها مروبط به مسائل مالی نیست. ما باید دوستی و صمیمیت ها را در سازمان  تقویت کنیم که متاسفانه بعضا به فراموشی سپرده می شود.

موهبتی تاکید کرد: سازمان بیمه سلامت ایران، دستگاه خدماتی است که باید به مردم خدمت خوب ارائه دهد. اگر کار مراجعین را به خوبی انجام دهیم علاوه بر رضایت آنان رضایت خدا را نیز در پی خواهد داشت. حوزه سلامت متفاوت با سایر حوزه ها است چرا که در این حوزه دعای مردم طور دیگری اثر می‌کند.

وی گفت: همانطور که ارایه خدمت مطلوب و موثر در حوزه سلامت اثر فوق‌العاده مثبیتی محسوب می‌شود، اثر منفی آن نیز فوق العاده  خواهد بود بنابراین باید قدر این حوزه را بدانیم و از کار مردم گره گشایی کنیم. انتظار ما این است که حتما این موارد را جدی بگیریم و از داشته‌های خود لذت ببرید

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه باید در داخل سازمان نگاهمان به همکاران را ارتقاء بخشیم، افزود: هر رفتاری که نیروی انسانی انجام دهد تا سالها بر ذهن می‌ماند. باید در برنامه ریزی هایمان به نیروی انسانی اصالت بدهیم تا باور کند که ما در سازمان برای او احترام قائل هستیم چرا که این نگاه منجر به توسعه و برنامه‌ریزی موثر در سازمان می‌شود.

وی بر معیشت و رفاه کارکنان سازمان نیز تاکید کرد و گفت: در صورتی می‌توان از کارمند انتظار داشت که به مشتری احترام بگذارد که ما هم به همان اندازه به او احترام بگذاریم.

موهبتی با اشاره به تعریف بسته فرهنگی و رفاهی در سازمان بیان کرد: فرهنگ و جایگاه سازمانی برای ما بسیار مهم است وی افزود به منظور افزایش کارایی کارکنان، سازمان باید برای سلامتی،رفاه و نشاط،شایسته سالاری،استقرار نظام نتیجه و محصول و به ویژه ارتقای مهارت کارکنان تلاش کند وی تاکید نمود  یکی از مشکلات ما در نظام اداری این است که ما مهارت‌ها را افزایش نداده و تنها انباشت علمی می‌کنیم در حالی که ما امروز به انباشت علم نیاز نداریم. مهارت زندگی، ارتباطات و … که در زندگی تاثیرگذار است باید سرلوحه کار ما در سیستم اداری و دولتی باشد تا یاد بگیریم که چگونه تعلق سازمانی را افزایش دهیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false