×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
رشد ۵۰ درصدی مراجعه بازنشستگان به مراکز درمانی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه بیمه طلایی بازنشستگان کشوری از سال گشته و با دستور رییس‌جمهور کلید خورد، اظهار کرد: در این مدت بازنشستگان توانسته‌اند خدمات ارزشمندی را از بیمه آتیه‌سازان حافظ دریافت کنند.

ایسنا: در مراسمی که با حضور محمود احمدی‌نژاد رییس جمهور، اسدالله عباسی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ایراندخت عطاریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین افشین مقصودی مدیرعامل شرکت آتیه‌سازان حافظ از خدمات بیمه طلایی آتیه‌سازان حافظ به بازنشستگان تجلیل شد، ایراندخت عطاریان تصریح کرد: بیمه طلایی به بازنشستگان توانسته است سطح خدمات را به بازنشستگان گسترش دهد.

در ادامه احمدی‌نژاد با تقدیر از مجریان این طرح با بیان اینکه این میزان خدمات که به بازنشستگان کشور ارائه شد، هر چند که آن چیزی نیست که در آن آرزوی ما بود، تصریح کرد: با تلاش دست‌اندرکاران و با وجود ساز و کارهای بسیار مشکل‌آفرین فرصت این به وجود آمد که تغییرات مختصری در زندگی پیشکسوتان داده شود و امیدوارم با تلاش بیشتر این طرح تکمیل شده و هیچ فرق و تفاوتی میان پیشکسوتان و دیگر افراد جامعه وجود نداشته باشد.

رییس‌جمهور با بیان اینکه بیمه طلایی خدمت و هدیه‌ای از سوی دولت به جامعه پیشکسوتان و بزرگان کشور بود، اظهار امیدواری کرد: تا با پیگیری مسوولان، خانواده‌های بازنشستگان نیز تحت حمایت این بیمه قرار بگیرد و روزی برسد که هیچ‌کس به خاطر مشکلات درمان مستاصل نباشد.

وی با بیان اینکه خدای متعال انسان‌ها را برای زندگی متعالی و شایسته خلق کرده و خواسته که انسان در عزت، شادابی، امید و سلامت زندگی کرده و با کرامت، عزیز و بزرگ بوده و جامعه بشری نیز سرشار از عدالت و محبت باشد، گفت: خداوند برای هیچ انسانی زندگی در فقر، تحقیر و شکست را قرار نداده و خواسته تا همه در مسیر کمال حرکت کنند و زندگی سعادتمند سرشار از محبت را در جهان برپا کنند.

رییس‌جمهور برپایی و تحقق زندگی سعادتمند سرشار از محبت و عدالت را در گرو مشارکت همه مردم در ساختن چنین جامعه‌ای دانست و تصریح کرد: تعالی فرهنگ، اقتصاد و اجتماع نیازمند حضور همگانی مردم است، چرا که اگر همه مردم اراده نکرده و مطالبه نکنند، هیچ فرهنگ و اقتصادی رشد و پیشرفت نخواهد داشت.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه بالاترین آرمان‌های الهی و انسانی در سایه اراده، حضور و مشارکت‌ مردمی محقق می‌شود، خاطر نشان کرد: حتی عدالت که در واقع نقطه نیل به قله‌های تعالی و کمال است و همه پیامبران برای برپایی آن مبعوث شده‌اند تنها با مشارکت جمعی و اراده مردم برپا خواهد شد.

رییس‌جمهور افزود: رشد علم و میزان اهمیت آن در جامعه نیز در گروه مشارکت جمعی و خواست مردم است و اگر بناست دانشمندان در جامعه‌ای محترم و عزیز باشند این اتفاق باید از سوی مردم و با خواست آنان شکل گیرد.

احمدی‌نژاد گفت: استقرار عدالت و توحید هم در گرو خواست و اراده مردم است چرا که در غیر این صورت اگر خدا می‌خواست همه این ارزش‌ها به وسیله یک پیامبر و انسان صالح امکان تحقق داشت.

وی لازمه حضور، اثرگذاری و مشارکت مردم را توانمندی و عزت فرد فرد آنان دانست و اظهار کرد: اگر آحاد مردم توانمند و عزیز نباشند، مدیریت، حضور و مشارکت آنها در جامعه بی معنا خواهد بود.

بعد از اتمام مراسم مدیرعامل شرکت آتیه‌سازان حافظ در جمع خبرنگاران عنوان کرد: خوشبختانه با اجرای بیمه طلایی سطح مراجعات بازنشستگان به مراکز درمانی بیش از ۵۰ درصد رشد یافته است که این نشانگر توجه بازنشستگان به بحث سلامت خود می‌باشد.

وی ادامه داد: تمامی هزینه‌های درمانی بیماران صعب‌العلاج، شیمی درمانی، سرطانی‌ها و ام اس بدون سقف تمام و کمال به مراجعه‌کنندگان پرداخت شده است.

مقصودی بیان کرد: شرکت آتیه‌سازان حافظ تلاش کرده است بروکراسی اداری را در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها کاهش دهد و این در حالی است که بازنشستگان بدون معرفی‌نامه توانسته‌اند از خدمات مراکز درمانی طرف قرارداد مختلف استفاده کنند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches