×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۲ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
رشد ۳۲ درصدی قیمت سکه در ۹ ماه

اقتصادتهران: بهای سکه طرح جدید در ۹ ماهه ابتدایی امسال به چهار میلیون و ۴۰۹ هزار و ۷۰۰ تومان رسید که رشد ۳۲.۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه پارسال نشان می‌دهد.

بر اساس آمار بانک مرکزی، متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح قـدیم در بازار آزاد شهر تهران در ۹ ماه اول سال جاری چهار میلیون و ۳۰۳ هزار و ۱۰۰ بوده که ۳۶.۹ درصد رشد داشته است.

میانگین قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در آذر ١٣٩٨ در بازار آزاد شهر تهران چهار میلیون و ۴۵۰ هزار و ۸۰۰ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل ۱۰.۵درصد و نسبت به آذر پارسال ۱۹ درصد رشد داشته است.

دامنه نرخ فروش سکه در آذر امسال بین سه میلیون و ۱۳۰ هزار تومان و چهار میلیون و ۷۶۱ هزار و ۷۰۰ تومان بوده است.

همچنین، متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار آزاد شهر تهران در آذر ماه سال جاری چهار میلیون و ۳۷۵ هزار و ۹۰۰ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل ۹.۵ درصد و نسبت به آذر پارسال ۲۲.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

جزییات نوسان ۹ ماهه نرخ سکه

متوسط قیمت سکه طرح جدید در فروردین امسال چهار میلیون و ۷۹۸ هزار و ۸۰۰ تومان، اردیبهشت ماه پنج میلیون و ۷ هزار و ۴۰۰ تومان و خرداد ماه چهار میلیون و ۶۶۳ هزار و ۸۰۰ تومان بوده است.

بهای سکه در تیر امسال نیز به چهار میلیون و ۴۷۰ هزار و ۱۰۰ تومان، در مرداد ماه به چهار میلیون و ۲۰۳ هزار و ۲۰۰ تومان و شهریور ماه به چهار میلیون و ۹۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده بود.

قیمت سکه در مهر ماه چهار میلیون و ۹ هزار و ۶۰۰ تومان، در آبان ماه چهار میلیون و ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان و آذرماه چهار میلیون و ۴۵۰ هزار و ۸۰۰ تومان ثبت شده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false