×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
رشد ۱۰۳ درصدی حق بیمه تولیدی بیمه ملت در فروردین ۱۴۰۳

براساس گزارش فعالیت منتشر شده یک ماهه در سامانه کدال سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت بیمه ملت موفق شد در فروردین ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۰۳ درصد بیشتر حق بیمه تولید کند.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ این شرکت حکایت از تولید مبلغ ۲۸۱۷ میلیارد و ۶۵۹ میلیون ریال حق بیمه دارد که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش بیش از ۱۰۳ درصدی را به ثبت رسانده است.

حق بیمه تولیدی شرکت در فروردین سال ۱۴۰۲ مبلغ ۱۳۸۷ میلیارد و ۲۵۷ میلیون ریال بوده و بدین ترتیب شرکت با مدیریت صحیح و هدف گذاری‌های صورت گرفته، توانسته در فروردین سال‌جاری حدود ۱۴۳۱ میلیارد ریال بیشتر حق بیمه تولید کند.

همچنین خسارت پرداختی شرکت در نخستین ماه سال‌جاری مبلغ ۸۳۸ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال بوده که این رقم هم نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش حدودی ۳۶ درصدی مواجه شده که نشان‌دهنده پایین آمدن نسبت خسارت شرکت بیمه ملت در ادامه روند کاهشی این نسبت در سال ۱۴۰۲ و رسیدن نسبت خسارت بیمه ملت در فروردین ماه ۱۴۰۳ به حدود ۲۶ درصد است.

بیمه ملت در فروردین ۱۴۰۲ مبلغ ۱۱۴۶ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده بود که بررسی‌ها نشان می‌دهد در فروردین امسال مبلغ ۴۰۸ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال کمتر خسارت پرداخت کرده است.

نسبت خسارت بیمه ملت در فروردین ماه ۱۴۰۲ بیش از ۸۲ درصد بوده که با کنترل و مدیریت ریسک در حق بیمه تولیدی، این نسبت در پایان سال ۱۴۰۲ به ۵۱ درصد رسیده که ۷ درصد کمتر از میانگین صنعت بیمه، براساس آمار منتشره بیمه مرکزی بوده است.

بیمه ملت سال ۱۴۰۳ را پرقدرت‌تر از گذشته آغاز کرده و گزارش فعالیت منتشر شده حکایت از ماه‌هایی پر کار و موفقیت آمیز برای این شرکت دارد و به نظر می‌رسد سال‌جاری برای این شرکت سرشار از دستیابی به رکوردهای جدید در جهت پیشرفت و شکوفایی هرچه بیشتر است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches