×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
رتبه‌های بانک‌های ایران در بین بانک‌های جهانی در گزارش بنکر

نشریه بنکر در گزارشی به تشریح رتبه‌های بانک‌های ایرانی در بین هزار بانک برتر جهان پرداخت و اعلام کرد: رتبه های اول تا سوم در این بررسی به ترتیب به بانک‌های پاسارگاد، صادرات ایران و صنعت و معدن اختصاص دارد.

به گزارش نشریه بنکر در شماره ماه جولای خود با اعلام اسامی هزار بانک برتر جهان به بیان رتبه های بانک‌های ایرانی پرداخت و گزارش داد: رتبه های اول تا سوم در این بررسی بین بانک‌های ایرانی به ترتیب به بانک‌های پاسارگاد، صادرات ایران و صنعت و معدن تعلق دارد و رتبه های ۴الی۱۴ به ترتیب به بانکهای توسعه صادرات، تجارت، پارسیان، کشاورزی، ملی، مسکن، اقتصاد نوین، سپه، کارآفرین، سینا و سامان اختصاص داده شده است.

براساس این گزارش، بانک‌های شرکت کننده در این بررسی بر اساس آخرین صورت‌های مالی ارائه شده ارزیابی شده اند که عمدتاً‌ مربوط به سالهای مالی ۲۰۱۲ و یا ۲۰۱۳ است.

البته باید یادآور شد که کاهش رتبه جهانی برخی از بانک‌های ایرانی از لحاظ سرمایه دسته یک به دلیل نرخ تسعیر ارز و کاهش برابری نرخ ریال در برابر دلار اتفاق افتاده است.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches