×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
راه‌اندازی خدمات کارت هوشمند بیمه

رییس پژوهشکده بیمه با اشاره به بررسی طرح راه‌اندازی خدمات کارت هوشمند بیمه گفت: با راه‌اندازی کارت‌های هوشمند بیمه، مردم می‌توانند به راحتی با پرداخت هزینه‌های درمانی خود توسط این کارت از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند شوند.

ایسنا: سیداحمد قاسمی در نشستی با شرکت بیمه نوین، اجرای این طرح را یک حرکت ملی و از اهداف عالیه این پژوهشکده عنوان کرد و گفت: هم‌اکنون این طرح توسط کارشناسان و صاحبنظران در دست بررسی است.

وی با محوریت قراردادن ظرفیت‌های موجود پژوهشکده برای ارائه به شرکت‌های بیمه گفت: برای تسهیل در گسترش آموزش کلیه کارکنان و مدیران شاغل در صنعت بیمه کشور گروه آموزش‌های آزاد پژوهشکده اقدام به برگزاری آموزش مجازی می‌کند که در این راستا کتاب‌های مورد نیاز به صورت الکترونیکی و رایگان روی وب سایت پژوهشکده قرار خواهد گرفت.

وی افزود: پژوهشکده در نظر دارد برای ارتقای سطح علمی کارکنان، تولید کتاب مرجع را در سه سطح مبتدی، متوسطه و عالی آغاز کند. در این راستا از مشارکت و همکاری افرادی که می‌توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند، استقبال می‌شود. همچنین قرار است کتاب‌هایی در سطح عالی از طریق کشورهای خارجی برای مدیران عامل شرکت‌های بیمه تالیف و ترجمه شود.

قاسمی افزود: سطح‌بندی اساتید و مدرسان صنعت بیمه در حوزه آموزش از دیگر برنامه‌های مورد نظر پژوهشکده است که با اعلام فراخوانی، اطلاع رسانی شده است و همچنین هدف از این طرح، سرمایه گذاری در حوزه تعلیم و تربیت مدرسان مورد نیاز صنعت بیمه در خدمت رسانی به همه استان‌ها در ۲ سطح ملی و بین المللی است.

وی تصریح کرد: این پژوهشکده در نظر دارد فعالیت‌های پژوهشی خود را در راستای تحقیقات انجام شده در کلیه شرکت‌های بیمه و نیازهای مورد بحث در قالب اخذ سفارش از شرکت‌های بیمه انجام دهد.

قاسمی با استفاده از وجود فقط یک کتابخانه در تهران به عنوان مرکز جامع اطلاعات بیمه‌ای در ارائه خدمات، گفت: این کتابخانه جوابگوی نیازهای فعلی صنعت بیمه نیست به همین دلیل پژوهشکده بیمه در نظر دارد با همکاری اداره نظارت و بازرسی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی در همه استان‌های کشور کتابخانه تخصصی بیمه را تاسیس کند.

رییس پژوهشکده بیمه عنوان کرد: طراحی و اجرای کارت هوشمند بیمه به منظور بهره مندی همه اقشار جامعه از خدمات بیمه‌ای و پرداخت هزینه‌های درمانی توسط این کارت یکی دیگر از اهداف عالیه پژوهشکده بیمه است که در اجرای بهینه این طرح از همه کسانی که ایده های برتر دارند استقبال می شود.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches