×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ تیر - ۱۴۰۰  
true
true
دومین نشست فصلی مدیران منطقه ۲ با موضوع اهداف تعالی منابع انسانی

اقتصادتهران: دومین نشست فصلی مدیران منطقه دو با موضوع آشنایی مدیران با اهداف تعالی منابع انسانی سازمان با حضور شهردار منطقه دو و سخنرانی دکتر عبدالرضا حافظی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، رسول کشت پور شهردار منطقه دو در این نشست با تاکید برنگاه ارزنده نگرش سرمایه ای به منابع انسانی در سازمان‌ها اظهار داشت: تعالی منابع انسانی در سازمان تعالی اهداف و ارتقاء سطح آن سازمان را به دنبال خواهد داشت و این مهم با استفاده و بکارگیری مد ل ها و روش‌های روز دانش منابع انسانی محقق خواهد شد.

شهردار منطقه دو همچنین تصریح کرد: ترسیم چشم انداز، ارزش‌های محوری و استراتژی صحیح در طراحی مدل تعالی منابع انسانی در یک سازمان به عنوان یک ضرورت در دامنه اختیارات مدیران ارشد قرار دارد و می‌تواند به عنوان فرصتی ارزنده مورد توجه قرار گیرد.

کشت پور در بخش دیگری از سخنان خود بهره مندی مدیران شهری منطقه دو را از منابع اطلاعاتی مدیریتی به منظور پیاده سازی در امور در جهت عملکرد مطلوب سازمان مورد تاکید قرار داد و گفت: برگزاری نشست های فصلی مدیران منطقه با همین هدف طراحی و برنامه ریزی شده است.

گفتنی است دومین نشست فصلی مدیران منطقه دو با حضور مدیران رده‌های متعدد منطقه با سخنرانی تخصصی دکترعبدالرضا حافظی مدرس  MBA وDBA  دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و عضو کمیته علمی جایزه ملی تعالی سازمان EFQM برگزار شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false