×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
دست مریزاد به فولادمردان خوزستانی

اقتصادتهران: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان خوزستان، بهره برداری از ابرپروژه زمزم ۳ شروع شد تا بر روی همه ی گزاره‌های مبتنی بر ناتوانی در برابر فشارها و تحریم های ظالمانه و زمین خوردن اقتصاد کشور خط بطلانی کشیده شود و ثابت شود هر جا که مدیریت کاردان، نیروی انسانی متخصص و جوان و بومی و فضای مناسب خدمت جهادی فراهم باشد جوانان این مرز و بوم افتخارآفرینی می کنند.

بهره برداری از زمزم ۳ نشان داد هرگاه که حمایت از مدیریت‌های جهادی و با برنامه و نیروی انسانی توانمند بومی و داخلی در دستور کار قرار بگیرد و همدلی و همگرایی در میان مدیریت شرکت‌ها و بدنه کارشناسی و کارگری آن برقرار شود، بر همه مشکلات می‌توان فائق آمد و کارهای بزرگی را رقم زد.

رئیس جمهور در سخنان خود در مراسم بهره برداری از مگامدول زمزم ۳، بر رونق تولید، اشتغال زایی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌ها تاکید نمود و بسی مایه خوشحالی است که زمزم ۳ نماد تحقق هر سه این گزاره هاست.

اگر کسانی تا دیروز تحقق چنین رخداد بزرگی را باور نمی کردند یا نشان نمی‌دادند که باور می کنند امروز این واقعیت در مقابل چشمان تیزبین مردم قرار گرفته و زمزم ۳ اولین تولیدات خود را در بازار پیش فروش هم کرده است.

این اتفاق خجسته که حضور خوزستانی‌ها را در عرصه رقابت صنعت فولاد و اقتصاد کشور تثبیت و تحکیم می‌بخشد را باید به فال نیک گرفت و به مدیران ارشد شرکت و بدنه کارشناسی و کارگری آن دست مریزاد گفت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches