×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
درخواست رویانیان برای پروانه اپراتوری شهر الکترونیک پرسپولیس

معاون وزیر ارتباطات گفت: رویانیان برای «شهر الکترونیک باشگاه پرسپولیس»اخذ پروانه اپراتوری نسل چهارم موبایل (LTE) را درخواست کرده است.

اخیرا محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران در صحبت‌های تازه‌ای از تاسیس شهر الکترونیک پرسپولیس و شبکه تلویزیونی پرسپولیس TV سخن گفته است.

وی این اقدامات را در راستای الگوبرداری از باشگاه‌های مطرح خارجی، به منظور درآمدزایی، توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تجارت بین‌الملل، پوشش اخبار و رویدادهای باشگاه پرسپولیس و ارائه خدمات ویژه به هواداران اعلام کرده است.

این درخواست جدید که برای نخستین بار پای رویانیان را به حوزه فناوری باز کرده، از منظر قانونی قطعا نیاز به مجوزهایی خواهد داشت که چارچوب قانونی این برنامه جدید باشگاه پرسپولیس را از معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جویا شده‌ایم.

محمد علی فرقانی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: رویانیان دو درخواست برای اخذ پروانه اپراتوری «شهر الکترونیک پرسپولیس در قشم» و اخذ پروانه اپراتوری «نسل چهارم تلفن همراه» به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه کرده‌ است.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: به دلیل اینکه ایشان می‌خواهند در شهر الکترونیک پرسپولیس جزیره قشم کار اقتصادی انجام دهند و سرویس ارائه کنند، نیازمند اخذ مجوز از رگولاتوری هستند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: تاکنون تجربه‌ای در کشور به عنوان «مجوز اپراتوری شهر الکترونیک» با چنین وسعت و گستردگی و با اهداف اقتصادی وجود نداشته و به این دلیل درخواست آقای رویانیان برای طرح و بررسی موضوع به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات فرستاده خواهد شد.

وی تصریح کرد: در زمان صدور یک پروانه اپراتوری، موضوعاتی از جمله شرح خدمات، منطقه جغرافیایی، سرویس، تکالیف و دوره حفاظت از سرمایه پیش‌بینی و در پروانه قید می‌شود که این موارد در مورد پروانه «شهر الکترونیک» نیز باید بررسی شود.

وی ادامه داد: در پاسخ به درخواست اخذ پروانه نسل چهارم نیز با توجه به اینکه پیش از این پروانه FTTX (اپراتور چهارم، اپراتور فیبر نوری) به شرکت ایرانیان‌نت واگذار شده و ۵ سال مدت دوره حفاظت این پروانه است، آنها را به شرکت ایرانیان‌نت ارجاع داده‌ایم که با جلب رضایت ایرانیان‌نت بخشی از کار این اپراتور را به صورت کارگزاری در قشم انجام دهند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید کرد: با توجه به دوره حفاظت ۵ ساله اپراتور فیبر نوری، پروانه جدیدی در این زمینه برای پرسپولیس صادر نخواهد شد.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches