×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۶ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
خودرو ارزان شد

قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار مدل V8 نیز با افت ۵۰۰ هزار تومانی به ۳۸ میلیون تومان رسیده و در عین حال، قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار مدل V9 با افت یک میلیون تومان به ۵۱ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش جام اقتصادی، قیمت خودرو در بازار همزمان با کاهش نرخ ارز و همچنین رکود خرید و فروش، اندکی کاهش یافت به طوری که قیمت خودروهای داخلی و خارجی بین ۵۰۰ هزار تا ۷ میلیون تومان افت داشته است.

استقبال کم خریداران بازار خودرو و کاهش نرخ ارز طی روزهای اخیر باعث افت اندک قیمت خودرو در بازار شد.

در حال حاضر هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به قیمت ۳۶٫۵ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود که افت قیمت ۵۰۰ هزار تومانی را نسبت به روزهای قبل نشان می‌دهد.

همچنین هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۶ با افت قیمت ۲ میلیون تومانی در بازار، ۴۹ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار مدل V8 نیز با افت ۵۰۰ هزار تومانی به ۳۸ میلیون تومان رسیده و در عین حال، قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار مدل V9 با افت یک میلیون تومان به ۵۱ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷ دنده معمولی نیز کاهش قیمت یک میلیون تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر ۴۷ میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

در مورد قیمت پژو ۴۰۵ بنزینی به عنوان پرفروش‌ترین محصول ایران‌ خودرو نیز باید به ثبات قیمت این خودرو و عرضه آن به قیمت ۲۸ میلیون تومان در بازار اشاره کرد، هرچند نوع دوگانه سوز این خودرو با افت قیمت ۵۰۰ هزار تومانی، این روزها به قیمت ۲۹٫۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

قیمت پژو پارس سال نیز با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی به ۳۴٫۵ میلیون تومان رسیده و نوع دوگانه‌سوز این خودرو با افت قیمت یک میلیون تومانی، به قیمت ۳۵٫۵ میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

در حال حاضر تندر ۹۰ مدل E1 ایران خودرو با کاهش ۸۰۰ هزار تومانی به قیمت ۳۱٫۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

تندر ۹۰ مدل E2 ایران‌خودرو نیز با افت ۵۰۰ هزار تومانی به قیمت ۳۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت رانا نیز افت ۵۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده و قیمت این خودرو در بازار به ۳۱٫۵ میلیون تومان طی روزهای اخیر رسیده است.

در مورد خودروهای خارجی نیز می‌توان به افت ۴ میلیون تومانی قیمت کمری ۲۰۱۳ اشاره کرد که در حال حاضر با قیمت ۱۴۷ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

قیمت لندکروز نیز با افت ۲ میلیون تومانی به ۳۴۸ میلیون تومان رسیده است.

در مورد یاریس هاچ‌بک نیز باید به افت یک میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن به قیمت ۸۸ میلیون تومان در بازار اشاره کرد.

قیمت ماکسیما نیز با افت ۵ میلیون تومانی به ۱۱۷ میلیون تومان رسیده و در همین حال، افت قیمت مگان نیز یک میلیون تومان بوده و در حال حاضر این خودرو ۸۷٫۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت وانت پیکاپ دو کابین نیز ۲ میلیون تومان کاهش یافته و به ۸۳ میلیون تومان رسیده است.

قیمت اپتیما هم با کاهش ۳ میلیون تومانی به ۱۳۹ میلیون تومان رسیده و در مورد اسپورتیج ۲۴۰۰ سی‌سی نیز باید به افت ۴ میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن به قیمت ۱۵۴ میلیون تومان اشاره کرد.

قیمت سراتو کوپه نیز ۲ میلیون تومان کاهش یافته و به ۱۰۶ میلیون تومان رسیده است.

طی روزهای اخیر، قیمت جنسیس با کاهش ۷ میلیون تومانی به ۲۵۸ میلیون تومان رسیده و در عین حال، قیمت سانتافه مدل ۲۰۱۳ نیز با افت ۳ میلیون تومانی به ۲۴۲ میلیون تومان رسیده است.

قیمت سوناتا هم افت ۶ میلیون تومانی را تجربه کرده و به ۱۴۲ میلیون تومان رسیده است.

در همین حال، قیمت توجوی سدان با افت ۴ میلیون تومانی به ۳۳ میلیون تومان رسیده و نوع هاچ‌بک این خودرو نیز با کاهش قیمت ۴ میلیون تومانی طی روزهای اخیر، به قیمت ۳۲ میلیون تومان معامله می‌شود.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches