×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true

بیمه پارسیان برای مشتریان خود امکانی را فراهم کرده است که برای خرید و یا الحاقیه مازاد تعهدات بیمه ثالث بدون مراجعه حضوری از طریق اینترنت بیمه‌نامه شخص ثالث خریداری کنند.

بیمه پارسیان و پرتال جامع خودرو کشور اقدام به طراحی و راه‌اندازی بستر صدور بیمه‌نامه خودرو از طریق فضای مجازی (اینترنت) کرده‌اند که در این سیستم در فاز اول این طرح که از اسفندماه سال گذشته آغاز شده بود، مشتریان بیمه پارسیان توانستند الحاقیه مازاد تعهدات بیمه ثالث خود را بدون مراجعه به شعب و نمایندگی‌های بیمه پارسیان و تنها از طریق اینترنت در کوتاه‌ترین زمان ممکن خریداری کنند.

پس از اتمام موفقیت آمیز این طرح، بیمه پارسیان فروش اینترنتی بیمه‌نامه شخص ثالث را هم‌اکنون از طریق مراجعه به پورتال شرکت به آدرس www.parsianinsurance.ir امکان پذیر کرده است.

در شرایط چگونگی امکان خرید بیمه نامه شخص ثالث آمده است که در صورتیکه بیمه‌نامه شخص ثالث مورد درخواست شما دارای شرایط ذیل باشد، امکان تمدید به روش اینترنتی میسر خواهد بود:

۱-۱ بیمه‌نامه شخص ثالث (قبلی) شما‌ می‌بایست متعلق به شرکت بیمه پارسیان و دارای اعتبار باشد.

۱-۲ حداکثر ۳۰ روز تا انقضاء بیمه‌نامه شما باقی مانده باشد.

۱-۳ خودروی شما سواری با کاربری شخصی باشد.

۱-۴ حداکثر یکی از کوپنهای بیمه‌نامه شخص ثالث قبلی شما استفاده شده باشد. (در سال قبل از محل بیمه‌نامه شخص ثالث بیش از یک بار خسارت پرداخت نشده باشد)

این اقدام برای اولین بار در تاریخ صنعت بیمه کشور توسط بیمه‌ پارسیان صورت گرفته و دستاوردی جدید در حوزه تجارت الکترونیکی در این صنعت محسوب می‌شود.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches