×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
خرید و فروش مسکن مهر ممنوع شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از ممنوعیت خرید و فروش مساکن مهر خبر داد.

به گزارش افکارنیوز، غلامرضا سقندلی در شورای مسکن استان، با اعلام این خبر، اظهار کرد: ممنوعیت خرید و فروش مساکن مهر به ثبت اسناد اعلام شده است به طوری‌که نباید هیچ گونه وکالت و انتقال این مساکن در دفترخانه‌ها به ثبت رسد.

وی در ادامه گفت: برخی متقاضیان پیش از تسویه حساب در مساکن خود مستقر شده‌اند که این امر در دست پیگیری است.

سقندلی تصریح کرد: بانک مسکن اقدام به صدور دفترچه اقساط تسهیلات ارائه شده برای مساکن مهر کرده است و متقاضیان در صورت عدم پرداخت جریمه خواهند شد.

وی ادامه داد: در سایت ۶۰۶ واحدی حصار حاج شمسعلی در یک ماه گذشته ۴۴ درصد انشعاب آب و ۱۸ درصد انشعاب فاضلاب واگذار شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان تصریح کرد: همچنین در سایت هزار و ۹۸۰ واحدی امید اکباتان، احداث شبکه برای تمامی واحدها انجام و برای هزار و ۹۴۱ واحد انشعاب خریداری شده که از این تعداد هزار و ۳۸۰ انشعاب نصب شده است.

وی اضافه کرد: بازگشایی معبر سایت امیداکباتان نیز برای روز دوشنبه با حضور نیروی انتظامی و دستگاه‌های ذیربط انجام می‌شود.

سقندلی افزود: شرکت گاز نیز نسبت به نصب علمک در این سایت اقدام کرده به طوری‌که ۴۴ مورد علمک در این سایت نیاز بود که با رعایت استاندارد ۱۲ مورد نصب، ۶ مورد در حال نصب و مابقی باقیمانده است.

وی همچنین درباره مساکن مهر شهرستان بهار گفت: ۱۶۰ واحد مسکن ظرف یک هفته آینده تحویل متقاضیان خواهد شد و تنها نصب آسانسور آن باقی مانده است که با تزریق ۲۰ تا ۳۰ میلیون مشکل پیمانکار در این زمینه حل می‌شود.

وی افزود: ۱۶۰ واحد دیگر نیز پس از خرید انشعاب آب و فاضلاب مشکل خاصی نخواهد داشت به طوری‌که ظرف ۱۵ روز پس از تحویل فاز یک به متقاضیان واگذار می‌شود.

سقندلی درباره مسکن هزار واحدی شهرستان ملایر که در قالب تفاهمنامه‌های سه جانبه و تعاونی‌ها در حال احداث است، گفت: این مساکن به استثنای گاز فاقد اجرای خدمات عمومی است و باید چاره‌ای برای مشکل آب آن اندیشیده شود.

وی اضافه کرد: برای مساکن این سایت هزار و ۲۵ کنتور نصب شده که از این تعداد ۴۸۶ کنتور غیرفعال هستند.

وی درباره مساکن مهر شهرستان رزن نیز اظهار کرد: از ۱۳۸ واحد مسکن مهر رزن تنها ۸۵ واحد متقاضی دارد و با توجه به افزایش قیمت‌ها، پیمانکار توان ادامه کار را نداشته که درخواست افزایش یارانه یا سقف وام را کرده است.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches