×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
حمایت بانک تجارت از تولیدکنندگان و کارآفرینان

مدیرعامل بانک تجارت بر لزوم حمایت این بانک از تولیدکنندگان و کارآفرینان کشور تاکید کرد.

دکتر فلاح که در جمع گروهی از روسای شعب این بانک تجارت در جنوب تهران سخن می گفت با بیان اینکه یکی از مهمترین راه‌های کم کردن فشار تحریم ها ، رشد تولیدات داخلی است اظهار داشت : اولویت نخست ما در شرایط امروز کشور ادامه حمایت از تولیدکنندگان ایرانی و تداوم حرکت چرخ های تولید در کشور است و در این مسیر تامین سرمایه در گردش واحد های تولیدی نقشی بسیار مهم دارد . اگر بتوانیم رضایت مندی تولیدکنندگان واقعی را افزایش دهیم علاوه بر نقش آفرینی در روند تولید و کارآفرینی و توسعه اقتصادی کشور ، در مسیر تحقق سود بانک نیز گام بر می داریم . از نگاه ما تولیدکنندگان شریک تجاری بانک هستند و بانک سودآوری بلندمدت خود را در افزایش رونق کسب و کار بنگاه های اقتصادی ایرانی می‌داند .

دکتر فلاح در ادامه با تاکید بر توسعه بانکداری الکترونیک یادآور شد : با فاصله گرفتن از بانکداری سنتی و رویکرد به بانکداری الکترونیک ، پول فیزیکی نیز جای خود را به پول الکترونیکی می دهد و هر مشتری می تواند کارهای بانکی خود را بدون حضور در شعب حتی در خانه و محل کارش انجام می دهد . در این شرایط ناگزیر از حرکت به سمت کاهش شعب غیرضروری بانک حرکت هستیم تا حضور شعب بانک در هریک از مناطق جغرافیایی کشور بهینه شده و براساس توانمندی های هر منطقه از جنبه های مختلف باشد .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches