×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۴ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
حدود ۱۵ هزار میلیارد ریال برای جهش تولید در خراسان رضوی توزیع شد

اقتصادتهران: با توزیع ۱۴ هزار و ۹۳۲ میلیارد و ۶۵۲ میلیون ریال اعتبارات مربوط به ۱۲۰ طرح اقتصادی “جهش تولید” در خراسان رضوی، روند این اقدام در نشست کارگروه استانی اقتصاد مقاومتی تشریح شد.

به گزارش اقتصادتهران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی روز یکشنبه در این نشست گفت: در پی امضای تفاهمنامه‌ای با سازمان برنامه و بودجه کشور و با همت استاندار خراسان رضوی این حجم اعتبار برای تحقق جهش تولید در این استان تامین شده است.

علی رسولیان به نامگذاری ” سال جهش تولید” و مصوبات ستاد برنامه‌ریزی و راهبری جهش تولید در راستای تحقق این با تدوین طرح‌های جهش تولید استانهای کشور اشاره و بیان کرد: در همین چارچوب تفاهم‌نامه طرح‌های امسال تحقق جهش تولید در استان بین سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری خراسان رضوی منعقد شد.

وی افزود: بر این اساس ۱۲۰ مورد طرح پیشنهادی جهش تولید مربوط به پنج دستگاه اجرایی خراسان رضوی شامل سازمان‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و شرکت توزیع نیروی برق توسط دفتر امور اقتصاد مقاومتی و شورای اقتصاد سازمان برنامه و بودجه کشور تصویب شدند.

معاون استاندار خراسان رضوی هدف مشخص از اجرای این تفاهمنامه را تکمیل و بهره‌برداری ۱۲۰ طرح جهش تولید در این استان شامل “۲۲ طرح مربوط به حوزه کشاورزی، ۹۴ طرح در بخش صنعت، یک طرح مربوط به تامین برق، دو طرح در حوزه گردشگری و یک طرح مرتبط با امور بسیج سازندگی اعلام و بیان کرد: در مجموع ۱۴ هزار و ۹۳۲ میلیارد و ۶۵۲ میلیون ریال اعتبار بدین منظور تامین شده است.

وی ادامه داد: سهم اعتباری هر بخش از طرح‌های مورد اشاره نیز شامل هفت هزار و ۳۱۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال برای حوزه کشاورزی، هفت هزار و ۱۹۰ میلیارد و ۹۰۲ میلیون ریال برای طرح‌های بخش صنعت، ۵۰ میلیارد ریال برای طرح تامین برق، ۳۱۰ میلیارد ریال برای حوزه گردشگری و ۷۰ میلیارد ریال برای طرح‌های بسیج سازندگی است.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false