×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
جلوگیری از فعالیت عوامل غیر مجاز تفکیک پسماند در سطح منطقه ۶

اقتصادتهران: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از جلوگیری از فعالیت عوامل غیر مجاز تفکیک پسماند در سطح منطقه ۶  با هدف کاهش تبعات زیست محیطی و جلوگیری از انتشار آلودگی های میکروبی و بیماری زا و بهبود کیفیت منظر شهری در نواحی شش گانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، علیرضا علی بخشی با بیان اینکه فرهنگ تفکیک از مبدأ بیش از چندسال است که جای خود را میان شهروندان گشوده است اما هنوز برخی از شهروندان پسماندهای خود را به صورت مخلوط و بدون تفکیک در یک کیسه می گذراند، گفت: همین امر سبب شده  تا فضا برای جولان عده ای افراد سودجو و جداسازی غیر بهداشتی و خارج از ضابطه پسماند های خشک از میان زباله های شهروندان و مخازن پسماند سطح منطقه فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه طرح جلوگیری از فعالیت عوامل غیر مجاز تفکیک پسماند تا بهبود وضعیت منطقه به صورت مستمر ادامه خواهد داشت تصریح کرد: تفکیک غیرمجاز علاوه بر نازیبایی بصری و بر هم خوردن منظر شهری، آلودگی های بهداشتی و زیست محیطی را سبب می شود.

علی بخشی اظهار داشت: جمع آوری و توقیف بار خشک این عوامل غیر مجاز و تحویل آن به ایستگاه های خدمات شهری تا حذف کامل این عوامل غیرمجاز با نظارت اداره مدیریت پسماند منطقه و عملکرد موثر نواحی شش گانه منطقه ادامه خواهد داشت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false