×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
جلسه هم اندیشی ناظران برتر مناطق ۱۹ و ۲۰ برگزار شد

اقتصادتهران: ناظران افتخاری برتر سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ مناطق ۱۹ و۲۰ با حضور قائم مقام شهرداری منطقه ۲۰ و سرپرست مشارکت‌های مردمی سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ شهرداری تهران تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ در جلسه‌ای که به منظور تقدیر از ناظران افتخاری برتر سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ مناطق ۱۹ و۲۰ و به میزبانی شهرداری منطقه ۲۰ برگزار شد، ساسان مسعودی قائم مقام شهرداری منطقه ۲۰ گفت: مشارکت مردمی برای دستیابی به اهداف این سازمان بسیار مهم است و ناظران افتخاری سامانه ۱۸۸۸ بر اقدامات مدیریت شهری نظارت دارند.

قائم مقام منطقه ۲۰ گفت: ناظران افتخاری با رصد مشکلات محلات و درخواست های شهروندان، مدیران شهرداری را برای تحقق اهدافشان که نظارت و شناخت و رفع مشکلات شهری است یاری می کنند.

وی ضمن تقدیر از عملکرد سامانه ۱۸۸۸ این منطقه و توجه و پیگیری ناظران افتخاری درون و برون سازمانی اظهار داشت: با همیاری ناظران افتخاری، این منطقه همواره رتبه برتر را در پاسخگویی و رسیدگی به پیام های مردمی کسب کرده است.

در این جلسه فرشید گودرز سرپرست مشارکت های مردمی سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ شهرداری تهران با بیان اینکه بهترین مدیریت، مدیریت مشارکتی است  که به آن مقبولیت و مشروعیت می بخشد گفت: با توجه به گستردگی فعالیتهای مدیریت شهری، مشارکت شهروندان برای نظارت دقیق بر امور شهر ضروری است و همکاری و تعامل ناظران افتخاری در این راستا موجب اتخاذ تصمیم گیریهای موثر در امور مدیریت شهر می شود.

وی با اشاره به نقش موثر ناظران افتخاری در اطلاع رسانی مشکلات و نیازمندی‌های محلات افزود: به منظور ارتقاء آگاهی ناظران، سال آینده کارگروه‌های تخصصی تشکیل خواهد شد.

این گزارش حاکی است تعداد ناظران فعال منطقه ۲۰، ۵۵نفر و منطبق با میانگین مناطق ۲۲گانه است. در سال ۹۶ مجموعاً ۶۳۱۸ فقره پیام توسط ناظران مناطق ۲۲گانه در سامانه ۱۸۸۸ ثبت شده که از این تعداد ۲۱۳ فقره مربوط به ناظران منطقه ۲۰ بوده است.

در این جلسه گزارش مقایسه عملکرد ناظران مناطق ۱۹ و۲۰ با سایر مناطق، امتیاز کیفی ناظران این مناطق،مصادیق پیامهای مربوطه به حیطه فعالیت شهرداری، اهمیت استفاده از نرم افزار همیاران و اقدامات سامانه ۱۸۸۸ شهرداری تهران از جمله آموزش های مجازی ویژه ناظران افتخاری تشریح شد.

در پایان این جلسه که با حضور قائم مقام شهردار، مدیر بازرسی و مسئول سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ منطقه ۲۰ ، سرپرست مشارکت های مردمی سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ شهرداری تهران و مدیر بازرسی و مسئول سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ منطقه ۱۹ برگزار شد با اهدای لوح تقدیر و هدایا از ناظران افتخاری فعال مناطق ۱۹ و۲۰ تقدیر به عمل آمد.

۱۳ Attachments

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false