×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
جزئیات جلسه  تنظیم بازار

بر اساس جلسه ستاد تنظیم بازار در روز گذشته، با توجه به تأکید دولت بر عدم افزایش قیمت‌کالاهای اساسی قرار است دولت مکانیزم جدیدی برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها درپی تک‌نرخی شدن ارز تعیین کند.

به گزارش تسنیم، با توجه به اینکه اختصاص ارز مرجع به کالا‌های اساسی این روز‌ها به مهمترین مسئله روز تبدیل شده، در جلسه روز گذشته ستاد تنظیم بازار این موضوع بررسی شد و بر اساس پیگیری‌هایی که انجام شده به نظر می‌رسد دولت به‌دنبال راهکاری برای جلوگیری از افزایش قیمت کالا‌های اساسی است.

بر اساس این گزارش، دولت در این جلسه به عدم افزایش قیمت‌ کالا‌های اساسی تأکید داشته اما در مقابل در قانون بودجه نیز الزامی مبنی بر تک‌نرخی شدن ارز وجود دارد، بنابراین قرار است دولت به‌دنبال مکانیزمی باشد که در چارچوب قانون بودجه از افزایش قیمت‌ها جلوگیری کند.

بنابراین قرار است دولت در اختصاص ارز واردات کالاهای اساسی و نهاده به‌شکلی عمل کند که قیمت‌ها تغییر نکند و از منابع و اعتباراتی مجاز این اختلاف قیمت کالاها را به‌دلیل تغییر نرخ ارز، جبران کند.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches