×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
جدیدترین رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران آمار رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در مرداد ماه را منتشر کرد.

به گزارش افکارنیوز، بر این اساس باکیفیت‌ترین خودروی سواری تولیدی در مرداد ماه امسال نیسان تیانا با ۲.۸ نمره منفی بوده است. پس از آن مگان با ۱۹.۷ نمره منفی در رتبه دوم رده‌بندی قرار دارد.

رتبه سوم نیز در اختیار پارس تندر با ۲۰.۷ نمره منفی است. دو خودروی تندر ۹۰ تولیدی پارس خودرو و ایران خودرو به ترتیب با ۲۱.۲ و ۲۱.۴ نمره منفی در رتبه‌های چهارم و پنجم رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در مرداد ماه قرار دارند.

رتبه ششم نیز با ۵۱.۹ نمره منفی در اختیار لیفان X۶۰ است. لیفان ۶۲۰ نیز با ۵۸ نمره منفی در رتبه هفتم قرار دارد. پژو پارس با ۶۰.۸ نمره منفی، سمند با ۶۱.۶ نمره منفی و پژو ۴۰۵ تولیدی ایران خودرو با ۶۱.۸ نمره منفی به ترتیب در رتبه‌های هشتم، نهم و دهم رده‌بندی قرار دارند.

رتبه یازدهم نیز با ۶۲.۹ نمره منفی در اختیار پژو ۴۰۵ تولیدی ایران خودرو خراسان است. تیبا با ۶۶.۳ نمره منفی در رتبه دوازدهم و ام‌وی‌ام ۵۳۰ با ۶۹ نمره منفی در رتبه سیزدهم قرار دارد. رتبه چهاردهم رده‌بندی نیز در اختیار ام‌وی‌ام X۳۳ با ۷۲ نمره منفی است.

سایپا ۱۳۱ تولیدی سایپا و سایپا ۱۳۱ تولیدی پارس خودرو به ترتیب با ۸۰.۷ و ۸۳.۴ نمره منفی در رتبه‌های پانزدهم و شانزدهم رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در مرداد ماه قرار دارند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches