×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
تولید خودرو در کشور افزایش یافت

جدیدترین آمارهای رسمی بیانگر رشد ۱۹٫۶ درصدی تولید انواع خودرو در شهریور ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

به گزارش ایسنا، براساس آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت، تولید انواع خودرو در کشور در شهریور ماه امسال با رشد ۱۹٫۶ درصدی از ۵۳ هزار و ۷۹۷ دستگاه در شهریور ۹۱ به ۶۴ هزار و ۳۱۶ دستگاه در شهریور ۹۲ افزایش یافته است.

در این مدت تولید انواع خودروی سواری نیز با رشد ۱۷٫۷ درصدی از ۴۶ هزار و ۳۱۱ دستگاه به ۵۴ هزار و ۵۲۶ دستگاه رسیده است. تولید انواع وانت نیز با رشد ۴۷٫۹ درصدی از ۶۱۰۵ دستگاه در شهریور ۹۱ به ۹۰۳۲ دستگاه در شهریور ۹۲ افزایش یافته است.

اما در این مدت تولید انواع کامیونت، کامیون و کشنده با افت ۴۳٫۲ درصدی از ۱۲۹۵ دستگاه در شهریور ۹۱ به ۷۳۵ دستگاه کاهش یافته است. تولید انواع اتوبوس نیز با افت ۶۷٫۶ درصدی از ۷۱ دستگاه به ۲۳ دستگاه رسیده است.

شش ماهه نخست امسال نیز تولید انواع خودرو با افت ۳۶٫۵ درصدی از ۴۵۹ هزار و ۲۶۱ دستگاه به ۲۹۱ هزار و ۶۳۸ دستگاه کاهش یافته است. در این مدت تولید انواع خودروی سواری با افت ۳۷٫۶ درصدی از ۳۹۶ هزار و ۱۴۱ دستگاه به ۲۴۷ هزار و ۳۱۵ دستگاه رسیده است.

تولید انواع وانت نیز با کاهش ۲۱٫۸ درصدی از ۵۱ هزار و ۹۷۲ دستگاه به ۴۰ هزار و ۶۲۹ دستگاه رسیده است. تولید انواع کامیون، کامیونت و کشنده با افت ۶۶٫۸ درصدی از ۱۰ هزار و ۴۹۵ دستگاه به ۳۴۸۵ دستگاه کاهش یافته است.

شش ماهه نخست امسال تولید انواع اتوبوس نیز با کاهش ۶۵٫۶ درصدی از ۵۳۵ دستگاه به ۱۸۴ دستگاه رسیده است.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches