×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
تولید روزانه به ۲ هزار دستگاه خواهد رسید

در پی اجرای برنامه های تولید و خودکفایی، تولید روزانه محصولات ایران خودرو در هفته پایانی مرداد ماه جاری به دو هزار دستگاه می رسد.

به گزارش موج، جواد نجم الدین مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با بیان این مطلب گفت: روند فزاینده تولید نشان دهنده موفقیت ایران خودرو در تامین قطعات و داخلی سازی محصولات است.

وی پیش بینی کرد این روند تا پایان سال با شتاب بیشتری ادامه یابد و یادآور شد: ایران خودرو در سال حماسه سیاسی و اقتصادی، شش محصول جدید را نیز عرضه می کند و بنا دارد تاپایان سال، ۵۰ هزار دستگاه از تولیدات را روانه بازارهای جهانی کند.

نجم الدین از برنامه ریزی برای طراحی یکی از پلتفرم های جدید ایران خودرو خبر داد و گفت: با همکاری مرکز تحقیقات و کارشناسان گروه صنعتی ایران خودرو و با استفاده از پلتفرم های موجود، در سال جاری یکی از این پلتفرم ها با روش باز مهندسی، اجرا خواهد شد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو برنامه تولید سال ۹۲ را بالغ بر ۵۵۰ هزار دستگاه عنوان و اضافه کرد: تا پایان تابستان سال، محصولات گروه ۲۰۶ بطور کامل خودکفا خواهد شد.

وی به کارگیری موتورهای کم مصرف و از رده خارج کردن موتورهای پرمصرف، حفظ روند کاهشی مصرف سوخت سبد محصولات، ارتقای محصولات به استاندارد یورو ۴ و بالاتر، برنامه ریزی بازدید و تنظیم رایگان در فواصل زمانی مشخص و مشارکت در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را از جمله برنامه های مهم ایران خودرو در سال جاری دانست و گفت: تندر ۹۰ اتوماتیک، رانای لوکس، دنا، یک خودروی جدید شاسی بلند، وانت تندر ۹۰، وانت نیمه سنگین و سورن با موتور توربوشارژ، امسال از سوی ایران خودرو عرضه می شود.

نجم الدین گفت: برنامه راهبردی این گروه صنعتی در سال حماسه سیاسی و اقتصادی بر مبنای عدم استفاده از ارز نفتی، تولید صادرات محور و افزایش خودکفایی در ساخت قطعات ترسیم شده است.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: در سال ۹۲، ایران خودرو بخش زیادی از نیاز ارزی برنامه های تولید و طرح و توسعه ای خود را از ارز حاصل از صادرات و بدون اتکا به ارز نفتی تامین خواهد کرد.

وی تولید روزانه ایران خودرو در تیر ماه امسال را ۱۲۰۰ دستگاه ذکر کرد که با ۴۲ درصد رشد در نیمه مرداد به ۱۷۰۰ دستگاه رسید و در روزهای پایانی ماه به دو هزار دستگاه می رسد.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches