×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
توزیع بیش از ۴۵۰ میلیون لیتر بنزین در منطقه چابهار در سال ۹۹

اقتصادتهران: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار از توزیع بیش از ۴۵۰ میلیون لیتر بنزین در منطقه چابهار در سال ۹۹ خبر داد و اظهار کرد: ساخت چهار جایگاه جدید سی‌ان‌جی در منطقه چابهار در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش اقتصادتهران، سیدکاظم اسد به شانا گفت: سال ۹۹ در مجموع ۴۵۲ میلیون و ۴۵۷ هزار لیتر بنزین در منطقه چابهار شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی توزیع شد، این رقم در سال ۹۸، ۵۱۴ میلیون و ۴۵۲ هزار لیتر بود.

وی تأکید کرد: همچنین در سال ۹۹، در مجموع یک میلیارد و ۴۷۹ میلیون لیتر نفت‌گاز در این منطقه توزیع شده که ۹۰۰ میلیون لیتر از این میزان نفت‌گاز نیروگاهی بوده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار گفت: مصرف بنزین در منطقه چهابهار در فاصله روزهای یکم تا سی‌ویکم فروردین ۱۴۰۰، ۴۱ میلیون و ۳۱۸ هزار لیتر بوده که در مقایسه با فروردین سال ۹۹ با ۲۶ میلیون و ۵۳۴ هزار لیتر، ۵۵.۰۷ درصد افزایش یافته است.

اسد افزود: مصرف نفت‌گاز در این مدت (یکم تا سی‌ویکم فروردین‌ماه ۱۴۰۰)، در مجموع نیروگاهی و غیرنیروگاهی، ۱۲۷ میلیون لیتر بوده است. این رقم فروردین سال ۹۹، ۶۰ میلیون و ۱۳۴ هزار لیتر بود که از افزایش ۱۱۱ درصدی مصرف این فرآورده در مقایسه با سال ۹۹ حکایت دارد.

وی همچنین گفت: از میان ۱۲۷ میلیون فرآورده گازوئیل مصرفی در فروردین‌ماه ۱۴۰۰، ۵۸ میلیون و ۱۵۸ هزار لیتر مربوط به مصرف غیرنیروگاهی و ۴۶ میلیون و ۵۶۳ هزار لیتر مربوط به مصرف نیروگاهی بوده است.

ساخت ۴ جایگاه جدید در منطقه چابهار

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار درباره وضع جایگاه‌های عرضه سوخت در این منطقه گفت: هم‌اکنون ۵۰ جایگاه عرضه سوخت بنزین و نفت‌گاز در منطقه چابهار فعال است.

اسد گفت: مجوز احداث ۱۳ جایگاه جدید (۹ تک سکوی بنزین) و دو جایگاه ساحلی نیز اخذ شده و احداث دو تأسیسات توزیع گاز مایع نیز در مرحله دریافت مجوز است.

وی همچنین افزود: هم‌اکنون دو جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه چابهار مشغول خدمات‌رسانی است و احداث چهار جایگاه جدید در ایرانشهر، درگهان، چابهار و … نیز با دریافت مجوزهای قانونی، در دست اقدام قرار دارد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار درباره وضع ابطال کارت‌های سوخت مهاجر در این منطقه گفت: سال ۹۹، تعداد ۹ هزار و ۱۲۹ کارت سوخت در طرح کدینگ قرار گرفتند و یک هزار و ۱۲۰ کارت از این طرح خارج شدند.

اسد افزود: سال ۹۹ همچنین ۱۱ هزار و ۶۹۵ مورد عملیات در حوزه کارت سوخت در منطقه چابهار انجام شده است.

وی تأکید کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده ارتقای سیستم‌های ایمنی، بازسازی مخازن و افزایش ذخیره‌سازی انبار ایرانشهر در دستور کار قرار گرفته است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false