×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ تیر - ۱۴۰۰  
true
true
تورم تولیدکننده صنعت برق در سال ۹۹ به ۴۶ درصد رسید

اقتصادتهران: مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩۵، در سال‌ ١٣٩٩ به عدد ١۵١,۶ رسید که نسبت به سال قبل ۴۶.۶ درصد افزایش داشت.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از مرکز آمار ایران، شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩۵، در سال ١٣٩٩ به عدد ١۵١, ۶ رسید که نسبت به سال قبل ۴۶.۶ درصد افزایش داشت. در حالیکه شاخص قیمت بخش برق در سال ١٣٩٨ با رقم ١٠٣.۴ نسبت به سال ١٣٩٧ معادل ٣.٣ درصد کاهش داشته است.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩۵، در ساعات اوج بار، در سال ١٣٩٩ برابر با ١۴٨, ۵ است و نسبت به سال قبل ۴۴.١ درصد افزایش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال ١٣٩٨ برابر با ١٠٣.١ بوده و نسبت به سال ١٣٩٧ معادل ٧.٧ درصد کاهش یافته بود.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩۵، در ساعات میان بار، در سال ١٣٩٩ برابر ١۵۴, ٢ است که نسبت به سال قبل ۴٨.٧ درصد افزایش داشته است. شاخص مذکور در سال ١٣٩٨ برابر با ١٠٣.٧ بوده که نسبت به سال قبل ٢.۶ درصد کاهش یافته بود.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩۵، در ساعات کم بار، در سال ١٣٩٩ برابر ١۴٨, ۶ است که نسبت به سال قبل ۴۴.۴ درصد افزایش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال ١٣٩٨ برابر ١٠٣.٠ بوده که نسبت به سال قبل ١.٣ درصد کاهش یافته بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false