×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
تورم از ابتدای آغاز به کار دولت سیزدهم تابحال ۲۰ درصد کم شده است

اقتصادتهران: معاون اجرایی رییس‌جمهور گفت: اکنون مشکلاتی در کشور وجود دارد اما در شاخص‌های کلان اقتصادی حرکت رو به بهبود و توسعه است، به طوری‌که تورم از ۶٠ درصد در آغاز به کار دولت سیزدهم به ۴٠ درصد در زمان کنونی رسیده است.

به گزارش ایرنا، دکتر محسن منصوری عصر یکشنبه در افتتاحیه طرح ولایت ١۴٠٢ در حرم مطهر رضوی افزود: در دولت سیزدهم جریان نقدینگی کشور نیز با کاهش ٩ درصدی از ٣٩ درصد به ٣٠ درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه اولویت اصلی کشور کادرسازی است، بیان کرد: کادرسازی از ضروریات مولفه‌های دولت اسلامی است و باید کادر در تراز دولت اسلامی تربیت شود.

معاون اجرایی رییس جمهور گفت: طرح ولایت جامعیت دارد و به فراگیران توان تشخیص نقشه می دهد، کادرسازی در حوزه‌های مختلف نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از کارکردهای این طرح است.

وی اضافه کرد: این طرح به افراد توان تغییر موضع می‌دهد، انسان بدون موضع نسبت به اتفاقات کشور بی تفاوت است و نباید به این نقطه برسیم.

منصوری بیان داشت: طرح ولایت زمانی توسط علامه مصباح پایه گذاری شد که بیشترین هجمه‌ها به جوانان وارد می شد و در مسأله اقتصاد، تامین آرد و نان مسأله اصلی کشور بود.

وی اضافه کرد: همچنین در عرصه دیپلماسی همه دنیا سعی کردن ما را منزوی کنند و برخی دولتها به این انزوا دامن زدند اما هم اینک مرزهای فکری و نظری جمهوری اسلامی ایران در تمام منطقه در حوزه بین الملل گسترده و درعین حال پیچیده تر شده است.

معاون رییس جمهور ادامه داد: در عصر کنونی در حوزه محتوایی نیز با پیچیدگی‌های روبرو هستیم و در حوزه فضای مجازی، تهاجمات فرهنگی از هر سو جوانان و نوجوانان را احاطه کرده است.

وی با بیان اینکه طرح ولایت به میدان مبارزه تبدیل شده است، گفت: علامه مصباح به دقت آسیبها را شناسایی کرد و با پایه گذاری این طرح در صدد رفع آنها برآمد.

وی با بیان اینکه ایران آماج حملات مختلف است، افزود: فراگیران طرح ولایت در انتخاب حق و باطل و دو گانه ها همیشه موفق عمل کرده‌اند.

طرح ولایت ١۴٠٢ با حضور چهار هزار نفر از دانشجویان، معلمان و فعالین فرهنگی در مشهد برگزار می‌شود.

افتتاحیه دوره اول این رزمایش عصر یکشنبه با حضور ٩٠٠ نفر از معلمان و فعالین فرهنگی در تالار قدس حرم رضوی برگزار شد.

 

 

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches