×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
تقسیم ۶۰ درصدی سود در مجمع عمومی فولاد هرمزگان

مجمع عمومی عادی سالیانه سهام شرکت فولاد هرمزگان جنوب با حضور حداکثری سهامداران برگزار شد و تقسیم ۶۰ درصدی سود خالص مورد تصویب سهامداران قرار گرفت.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد هرمزگان جنوب «هرمز» با دستور کار استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۴۰۲، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره و سایر موارد که در صلاحیت مجمع باشد، در هتل هما بندرعباس با حضور سهامداران برگزار شد.

در این مجمع، مصطفی عطایی‌پور، نماینده سهامدار عمده به عنوان ریاست مجمع حضور پیدا کرد و با معرفی اعضای هیئت رئیسه و قرار گرفتن آن‌ها در جایگاه، این مجمع به طور قانونی رسمیت یافت.

در ادامه این مجمع، مصفی متقی، معاون مالی و اقتصادی شرکت فولاد هرمزگان توضیحاتی را در خصوص عملکرد مالی و اقتصادی شرکت به سهامداران ارائه داد که اهم آن به شرح زیر است:

  • کسب درآمد ۲۹۷ هزار و ۲۳۱ میلیارد ریالی و رشد ۲۹ درصدی درآمدهای کلی شرکت در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰
  • کسب سود ۶۱ هزار و ۵۰۵ میلیارد ریالی و رشد ۳۹ درصدی سود عملیاتی شرکت در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱
  • کسب سود ۳۷ هزار و ۳۳۱ میلیارد ریالی معادل ۴۴۴ ریال به ازای هر سهم در سال ۱۴۰۲

وی تاکید کرد: دلایل کاهش سود خالص نسبت به سال گذشته، اثرگذاری قطعی‌های برق و گاز بر فعالیت تولیدی و عملیاتی شرکت به ویژه هزینه‌ها، افزایش خرید آهن اسفنجی در هنگام قطعی گاز و کاهش تولید تختال در هنگام قطعی برق بوده است. به این موارد می‌توان افزایش قیمت‌های مواد اولیه ازجمله آهن اسفنجی و گندله و افزایش هزینه‌های مختلف را اضافه کرد.

در ادامه مجمع، حسابرس و بازرس قانونی شرکت بندهای خود از صورت‌های مالی و گزارش هیئت مدیره را قرائت کرد و مدیرعامل و معاونین شرکت به این بندها پاسخ‌های لازم را دادند.

همچنین سهامداران به صورت حضوری و آنلاین سوالات خود را از هیئت مدیره مطرح کردند و هیئت مدیره و مدیران شرکت نیز به آن‌ها پاسخ دادند.

در پایان مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد هرمزگان، تقسیم ۶۰ درصدی سود خالص مورد تصویب سهامداران قرار گرفت.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches