×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
تعیین مهلت سه ماهه برای پرداخت سرمایه بانک اصناف

صاحبان صنوف سه ماه مهلت دارند تا با پرداخت مبلغی از ۲۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان سرمایه اولیه تاسیس بانک اصناف را تامین کنند.

قاسم نوده فراهانی رییس شورای اصناف کشور در گفتگو با موج با اعلام این مطلب اظهار داشت: برای تاسیس بانک اصناف لازم است ابتدا ۵۰ درصد از سرمایه اولیه تاسیس بانک که معادل ۲۰۰ میلیارد تومان است، تامین شود.

وی افزود: برای تامین سرمایه اولیه بانک اصناف تمام صاحبان صنوف می توانند به مجامع امورصنفی استان ها و شهرستان ها مراجعه و به شماره حسابی که در اختیار آنان قرار می گیرد از ۲۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان پول واریز کنند.

نوده فراهانی ادامه داد: پس از تامین سرمایه اولیه بانک اصناف و ورود این بانک به بورس برای پذیره صنفی، تمامی تامین کنندگان سرمایه اولیه به عنوان سهامدار محسوب شده و سهام در اختیار آنان قرار می گیرد.

رییس شورای اصناف تصریح کرد: صاحبان صنوف مهلت سه ماهه برای مشارکت در تامین سرمایه اولیه بانک اصناف را دارند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches