×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
تامین مالی ۶۰۰ هزار میلیارد تومانی در بازار سرمایه

اقتصادتهران: وزارت اقتصاد اعلام کرد: تلاش دولت همواره در راستای رونق بازار سرمایه بوده و از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۰۰ هزار میلیارد تومان تأمین مالی در بازار سرمایه صورت گرفته که تا پایان سال به ۷۵۰ هزار میلیارد تومان نیز خواهد رسید.

به گزارش اقتصادتهران، وزارت امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به گزارش روز ۲ اسفند ماه روزنامه تعادل با عنوان «فشار مضاعف به بورس» توضیح داد: تلاش دولت همواره در راستای رونق بورس و بازار سرمایه بوده و از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۰۰ هزار میلیارد تومان تأمین مالی در بازار سرمایه صورت گرفته است که تا پایان سال به ۷۵۰ هزار میلیارد تومان نیز خواهد رسید.

بازار سرمایه کشورمان پس از ریزش تاریخی سال ۱۳۹۹ با مشکل عدم اعتماد مردم و سرمایه‌گذاران مواجه شده که تمام تلاش دولت سیزدهم همواره بر این هدف متمرکز شده که اعتماد از دست رفته مردم به بورس به‌ واسطه اقدامات غیرمنطقی دولت قبل بازگردد.

اکنون بازار سرمایه ظرفیت بسیار خوب و بالایی برای رشد دارد و سهام بورس اکنون تقریباً یک‌سوم تا دوسوم ارزش واقعی خودشان را دارند. به همین دلیل بازار سرمایه اکنون یکی از بازارهای با ظرفیت بسیار بالا برای سرمایه‌گذاری است.

همچنین آشنایی شرکت‌های کوچک و متوسط با بازار سرمایه یکی از اهداف اصلی متولیان سازمان بورس و اوراق بهادار است که در نهایت با آشنایی آنها با بازار سهام و تأمین مالی پروژه‌ها می‌توان موجب اعتماد دوباره مردم و سرمایه‌گذاران به بورس شد.

 

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches