×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
بیش از ۳۰۰۰ آزمایشگاه‌ دانشگاه پیام نور درآمدزا می‌شوند

اقتصادتهران: سازمان ملی استاندارد ایران و دانشگاه پیام نور برای گسترش همکاری‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و استفاده از توانایی‌ها و قابلیت‌های فنی و تخصصی و بهره‌گیری از تجارب و ظرفیت‌های دو طرف، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ایسنا، به موجب این تفاهم‌نامه که امروز در سازمان ملی استاندارد ایران به امضای نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران و محمد رضا زمانی، رییس دانشگاه پیام نور رسید، تمامی آزمایشگاه‌های دانشگاه پیام نور با مجوز استاندارد که به واسطه شاخص‌های موجود کسب شده است، به عنوان آزمایشگاه استاندارد معرفی شده و در اختیار متقاضیان در سراسر کشور قرار می‌گیرند.

به موجب این تفاهم‌نامه، ۳۴۰۰ آزمایشگاه دانشگاه پیام نور که در ۳۷۰ مرکز و واحد سراسر کشور این دانشگاه موجود است؛ همکاری‌های فنی و تخصصی را با سازمان ملی استاندارد ایران خواهند داشت و به عنوان آزمایشگاه مجری سازمان استاندارد، درآمدزا می‌شوند.

گستردگی و تجهیزات غنی آزمایشگاه‌های دانشگاه پیام نور در سراسر کشور این فرصت را برای پژوهشگران، محققان و دانشجویان فراهم می‌کند تا بتوانند به عنوان آزمایشگاه مرجع از ظرفیت‌های موجود در این دانشگاه استفاده کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه پیام نور، علاوه بر امکان تعامل، همکاری و هم‌افزایی بین دانشگاه پیام نور و سازمان ملی استاندارد، درباره تجمیع توانایی نیروی انسانی و ظرفیت‌های متقابل فنی و آزمایشگاهی تفاهم شد. این همکاری برای دستیابی به اهداف و  مأموریت‌های سازمانی طرفین مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مدت اعتبار این تفاهم‌نامه که در ۵ ماده، ۵۰ بند، یک تبصره و در دو نسخه تنظیم شده است، از تاریخ امضاء به مدت ۵ سال است که طرفین خدمات خود را بر حسب مورد پس از بررسی کارشناسی در هر دستگاه ارائه خواهند کرد.

همچنین، کمیته اجرایی همکاری‌ها ظرف مدت یک ماه پس از امضاء تفاهم‌نامه و معرفی نمایندگان طرفین، بلافاصله برنامه عملیاتی تفاهم‌نامه را که مورد تایید طرفین باشد، پیشنهاد می‌کند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false