×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
بیت‌کوین در آستانه افزایش قیمت

اقتصادتهران: طرفداران بیت‌کوین چشم‌انتظار عبور از محدوده مقاومتی ۲۶ هزار و ۴۰۰ دلار هستند.

به گزارش اقتصادتهران، بیت‌کوین تقریبا از یک هفته قبل در کانال ۲۵ هزار دلار معامله می‌شود. رهبر بازار ارز دیجیتال در این مدت قدم‌های کوتاهی برداشته و حالا پیش‌بینی یک‌سری از تحلیلگران نشان می‌دهد تا زمانی که بیت‌کوین موفق به عبور از مرز ۲۶ هزار و ۴۰۰ دلار نشود، از روند صعودی جدید در بازار خبری نیست. آن طرف، آنهایی که با عینک بدبینی به ماجرا نگاه می‌کنند، نگران از دست رفتن سنگر بیت‌کوین در مرز ۲۵ هزار و ۴۰۰ هستند. در ۲۴ ساعت قبلی دوج کوین با ثبت بازدهی مثبت نیم‌درصد بهترین عملکرد روزانه را بین انواع ارز دیجیتال سرشناس داشته و همین جمله بهترین توصیف از روند کسل‌کننده بازار در شبانه‌روز قبلی است.

قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین امروز سه‌شنبه ۱۴ شهریور به ۲۵ هزار و ۷۲۵ دلار رسیده است. قیمت بیت‌کوین معادل یک میلیارد و ۲۹۸ میلیون تومان است و نسبت به دیروز شاهد افت یک درصدی هستیم. هر واحد بیت‌کوین صبح دیروز حوالی مرز ۲۶ هزار دلار معامله می‌شد و در این مدت کف و سقف قیمت بیت‌کوین به‌ترتیب ۲۵ هزار و ۶۱۲ دلار و ۲۵ هزار و ۹۹۲ دلار به‌ثبت رسیده است.

بیت‌کوین نسبت به هفته قبل هم که تقریبا ۲۶ هزار دلار ارزش داشت، تفاوت قیمت چشمگیری ندارد. بعد رفت‌وبرگشتی که بیت‌کوین در این مدت تا کانال ۲۸ هزار دلار داشته، درمقایسه با سه‌شنبه قبلی شاهد افت یک درصدی آن هستیم و نمودار بیت‌کوین بازدهی ۱۴ روزه و ماهانه آن را به‌ترتیب منفی ۱.۲ و منفی ۱۱ درصد نشان می‌دهد. رفتار روز‌های گذشته بیت‌کوین به‌شکلی است که در محدوده ۲۵ هزار و ۴۰۰ دلار از آن حمایت می‌شود و آنطرف طرفداران آن چشم‌انتظار عبور از محدوده مقاومتی ۲۶ هزار و ۴۰۰ دلار هستند.

حجم معاملات بیت‌کوین چیزی نزدیک ۵۰۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود و به‌معنی سهم ۴۶ درصدی آن ازکل موجودی فعلی بازار ارز دیجیتال است.

قیمت اتریوم امروز سه‌شنبه ۱۴ شهریور هزار و ۶۲۰ دلار به‌ثبت رسید. اگر به دیروز نگاه کنیم، قیمت اتریوم یک درصد تقلیل پیدا کرده است. چون دیروز خرید اتریوم هزار و ۶۳۹ دلار هزینه داشت. در همین مدت اتریوم یکبار تا محدوده هزار و ۶۴۰ دلار بالا رفته و از آن طرف کف قیمت اتریوم در شبانه‌روز قبلی هزار و ۶۱۲ دلار محسوب می‌شود.

اتریوم نسبت به هفته قبل هم افت قیمت یک درصدی را تجربه می‌کند و نمودار اتریوم، بازدهی ۱۴ روزه و یکماهه آن را به ترتیب منفی ۲.۵ و منفی ۱۱ درصد نشان می‌دهد.

اتریوم در حال حاضر ۱۸ درصد از حجم معاملات بازار را مال خود کرده و از این جهت پشت‌سر بیت‌کوین در جایگاه دوم قرار گرفته است. ظرف ۲۴ ساعت قبلی چیزی نزدیک چهار میلیارد دلار بابت خریدوفروش‌های اتریوم جابجا شده و این عدد فقط از حجم معاملات روزانه بیت‌کوین و تتر کمتر بوده است.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches