×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۴ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
به دنبال جذب درآمد پایدار شهری برای آبادانی شهر هستیم

اقتصادتهران: معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری  منطقه شش گفت: برای آبادانی شهر به دنبال جذب درآمد پایدار شهری هستیم و تأمین منابع نقد و غیر نقد و تعهدات در نظر گرفته شده منطقه مورد توجه قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، علیرضا فیروزی در نشست هم اندیشی اعضای کمیته درآمدی منطقه ۶ گفت: درآمد شهرداری ها تاثیر عمده ای در ارائه خدمات بهینه به شهروندان دارد و فقدان درآمد کافی، اجرای طرح ها و برنامه های شهری را با تاخیر مواجه خواهد ساخت.

او همچنین به مواردی همچون کمیسیون ماده صد، اسناد در جریان وصول، فروش املاک و مباحث شهرسازی اشاره کرد و گفت: وصول مطالبات، رفع مشکلات مودیان درآمدی، تصمیم گیری در خصوص مدیریت منابع غیر نقد، هم افزایی و ارائه راهکارهای مناسب افزایش درآمد در دستور کار قرار دارد.

در این نشست عملکرد نواحی و ادارات منطقه در حوزه درآمد ارزیابی شد و گردش کار اخطار و پیش آگهی منطقه، عملکرد نواحی در عوارض پایدار از سامانه اخطار، ارزیابی وصولی سامانه درآمد پایدار، ارزیابی وصولی سامانه اخطار نواحی ۶ گانه، آنالیز جرائم ماده صد، وصولی املاک دارای رای کمیسیون ماده صد حاصل از تغییر کاربری و درآمد عوارض شهرسازی به تفکیک نواحی مورد بررسی قرار گرفت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false