×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
بهره گیری هوشمندانه فولاد سنگان از فرصت‌های تولیدی

در خردادماه و سه ماهه نخست سال ۱۴۰۳، عملکرد تولیدی بسیار درخشانی را به نمایش گذاشته است.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، برنامه تولید گندله در خردادماه ۴۴۵ هزار تن بوده که با تلاش و همت کارکنان این شرکت، میزان ۴۷۸ هزار تن تولید شده که نشان از تحقق ۱۰۵ درصدی برنامه تولید در خرداد دارد.

عملکرد تولیدی این شرکت در سه ماهه اول سال جاری، بیش از یک میلیون و ۴۵۰ هزار تن بوده است و با توجه به پیش بینی برنامه تولیدی یک میلیون ۴۲۵ هزار تنی، شاهد تحقق ۱۰۱ درصدی برنامه تولید گندله در سه ماهه هستیم.

این عملکرد برجسته در تولید گندله، نشان از بهره‌گیری هوشمندانه مدیران و کارکنان شرکت فولاد سنگان از ظرفیت‌های تولیدی موجود دارد که توانستند با توجه به آینده نگری در ماه‌های آتی و چالش‌های انرژی با اتخاذ تدابیر مناسب و بهبود فرآیندهای تولید، برنامه‌های تولیدی خود را محقق و حتی از آن پیشی بگیرد.

با توجه به برنامه تولید  ۴۴۰ هزارتنی کنسانتره در خردادماه و میزان ۴۳۰ هزار تن تولید شده تحقق ۹۸ درصدی برنامه تولید کنسانتره در خردادماه را شاهد هستیم.

عملکرد تولیدی کنسانتره این شرکت در سه ماهه اول سال جاری، بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن بوده است و با توجه به پیش بینی برنامه تولیدی یک میلیون ۲۶۰ هزار تنی، شاهد تحقق ۹۶ درصدی برنامه تولید کنسانتره در سه ماهه هستیم که تلاش و همت کارکنان این واحد عظیم پنج میلیون تنی در شرق کشور قابل قبول بوده است.

تولید مداوم و پیوسته در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان نشان می‌دهد که این شرکت در تامین مواد اولیه مورد نیاز خود جهت تولید گندله، به خوبی عمل نمود و با توجه به این دستاوردهای تولیدی قابل توجه، می‌توان انتظار داشت که این شرکت در ادامه سال جاری نیز با بهره‌گیری هوشمندانه از ظرفیت‌های موجود، به ارتقای تولید و بهره‌وری خود ادامه داده و با برنامه ریزی علمی و عملیاتی و توجه به جهش تولید، برنامه های تولیدی خود را محقق نماید.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches