×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۰ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
بزرگداشت هفته ناجا با شعار با هم برای امنیت و سلامت از ۲۷ مهر

اقتصادتهران: سخنگوی نیروی انتظامی با اعلام فعالیت‌ها و روز شمار هفته ناجا گفت: برنامه‌های امسال با شعار” با هم برای امنیت و سلامت “و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ۲۷ مهرماه تا ۲ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا،‌ سردار “احمد نوریان” عصر سه شنبه در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: در این هفته با هدف گسترش گفتمان امنیت و سلامت، تقویت احساس امنیت عمومی، آشناسازی هموطنان با پیشرفت ها و تحولات پلیس درعرصه های مختلف، گزارش مجموعه اقدامات و کارنامه یکساله پلیس در حوزه های مختلف عملکردی و تخصصی به اطلاع مردم شریف ایران اسلامی رسانده می‌شود.

معاون اجتماعی ناجا افزود: امنیت و سلامت از نیازهای اساسی جوامع انسانی درطول تاریخ بوده و در حفظ، بقاء و تعالی بشر نقش کلیدی دارد و فقدان آن آسیب های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و … فراوانی را برای فرد و جامعه در پی خواهد داشت.

سخنگوی نیروی انتظامی ادامه داد: پلیس به عنوان اصلی ترین نهاد حافظ نظم و امنیت عمومی که بیشترین سطح ارتباط و تعامل را با عناصر، گروه ها و اقشار مختلف اجتماعی دارد، برای پیشبرد ماموریت ها و تأمین امنیت و آرامش اجتماعی، بیش از هر سازمان و نهاد دیگری نیازمند همراه سازی و جلب حمایت افکار عمومی است.

تقدیم شهدای گرانقدر برای تامین امنیت کشور

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت درجای جای میهن اسلامی اعم از شهرها، روستاها، جاده ها و مرزها، مقابله با مجرمان، اخلالگران و قانون شکنان با ایثار و فداکاری فرزندان میهن اسلامی انجام وظیفه نموده و شهدای گرانقدری راطی چهار دهه از عمر بابرکت این نظام مقدس تقدیم کرده است.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنم برای معرفی جلوه هایی از خدمت و اقتدار ناجا

معاون اجتماعی ناجا هفته نیروی انتظامی را فرصت مغتنمی برای بازنمایی و معرفی جلوه هایی ازخدمات و تصویر واقعی اقتدار، کارآمدی، توانمندی، هوشمندی پلیس به آحاد جامعه دانست و تصریح کرد: در طول این هفته تلاش خواهد شد تا با بهره گیری از مشارکت و ظرفیت دستگاه های دولتی، سازمانهای غیردولتی، اقشار مختلف اجتماعی نخبگان و اساتید و چهره های شاخص ورزشی، هنری و … نقش و جایگاه پلیس و مردم در حفظ و ارتقای نظم و امنیت را برای شهروندان تبیین نماید.

“با هم برای امنیت و سلامت “؛ شعار هفته ناجا

این مقام انتظامی بیان کرد: با توجه به تغییرات اجتماعی گسترده در عرصه های مختلف زندگی بشر و تاثیری که این تغییرات برحوزه امنیت عمومی دارد، همچنین ضرورت تلاش جمعی در پیشگیری از شیوع و غلبه بر ویروس منحوس کرونا موجب شد تا شعار ” با هم برای امنیت و سلامت ” را برای هفته ناجای امسال انتخاب شود.

وی افزود: امیدواریم با رشد آگاهی ها و تبیین صحیح نقش، سهم و مسئولیت های آحاد جامعه در حفظ، ارتقاء و کیفی بخشی امنیت و سلامت در جامعه، گسترش نقش مشارکت جویانه و کنشگری فعالانه مردم، نهادها، دستگاه ها و سازمان ها را درطول سال شاهد باشیم.

معاون اجتماعی ناجا ترغیب هموطنان به رعایت قانون وفرهنگ خودکنترلی، و تشویق دیگران به رفتار قانونمند و همچنین تقویت رابطه معنادار و متقابل مردم با پلیس در کنار تبیین نقش پلیس در پیشگیری انتظامی و اجتماعی – با اولویت سلامت و امنیت- را از دیگر اهداف کلی برنامه های هفته نیروی انتظامی در سال جاری برشمرد و افزود: مردم و پلیس در کنار یکدیگر می توانند، احساس امنیت جامعه را گسترش دهند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false